Coinbase, Kraken та інші крипто-компанії боротимуться з аферистами: що планується

Читать на русском

Відомі крипто-компанії об'єднуються заради боротьби з аферами в інтернеті

Читать на русском
Сумісна співпраця включатиме обмін розвідданими про загрози та корисною інформацією для захисту
Криптовалюта

Відомі крипто-компанії об'єднуються заради боротьби з аферами в інтернеті

Біржі Coinbase, Kraken та інші компанії з криптовалютної сфери об'єдналися в організацію "Технології проти шахрайства". Разом вони будуть боротися з аферистами в інтернеті. Члени організації будуть співпрацювати, щоб протидіяти шахрайським методам та своєчасно допомагати своїм клієнтам. 

Як передає CoinDesk, сумісна співпраця фахівців буде стосуватися обміну передовим досвідом, розвідданими про загрози та іншими порадами та інформацією, щоб допомогти користувачам вчасно захиститись. Раніше до цієї організації також приєднувалися й інші відомі компанії. Зокрема, це Meta (META) і Match Group (MTCH), материнська компанія застосунків для знайомств Tinder і Hinge.

Зокрема, фахівці виділили "Pig Butchering". Це одна з нових та складних схем, яку використовують аферисти. Сенс полягає в тому, що аферист встановлює довірчі стосунки із жертвою. Наприклад, через соціальні мережі. Згодом жертва вкладає значні кошти, шахраї раптово зникають разом з грошима, залишаючи жертву без можливості повернути втрачене.     

За даними Федеральногобюро розслідувань (ФБР), минулого року збитки від шахрайства з криптоінвестиціями склали 3,9 мільярда доларів у США. Для порівнняння, в 2022 році це було 2,6 мільярда доларів. 

З блокчейн-платформи Gala Games вкрали 22 мільйони доларів у криптовалюті

Нещодавно стало відомо, що хакер вкрав 22 мільйони доларів у криптовалюті з блокчейн-платформи Gala Games. З'ясувалося, що аферист зміг заволодіти адміністративним обліковим записом і карбувати нескінченну кількість нових монет. Йому вдалося обміняти 600 мільйонів монет GALA на 5913 Ethereum (близько 22,2 мільйона доларів США).

За словами фахівців платформи, це був винятковий інцидент, а причину вже встановили. Відомо, що хакер зміг ще більше монет GALA (приблизно 4,4 мільярда). Однак у результаті обліковий запис платформа заморозила ще до того, як зловмисник зміг перевести на інші рахунки решту вкрадених коштів.

"Я завжди знав, що є причина, чому я ніколи не говорю нісенітниці про те, що інші проекти зламали... На жаль, у нас стався інцидент, який призвів до несанкціонованого продажу 600 мільйонів (21 мільйон доларів США) токенів $GALA і ефективного BURN 4,4 мільярда токенів", - підкреслив Ерік Ширмейер, засновник Gala Games.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.