Де пенсіонер може ознайомитись з рішенням про проходження відеоідентифікації, пояснили в Пенсійному фонді

З рішенням про проходження відеоідентифікації пенсіонери можуть ознайомитись в особистому кабінет на вебпорталі ПФУ або ж результат надішлють на його електронну пошту

Пенсія, Пенсійний фонд
Пенсіонери ВПО проходять ідентифікацію

Пенсіонера або його законного представника чи помічника повідомляють про результат відеоідентифікації електронною поштою. Дані зберігаються в особистому кабінеті пенсіонера в його електронній пенсійній справі на вебпорталі електронних послуг ПФУ. Про це 6 березня повідомили в Пенсійному фонді.

Повідомляється, що пенсіонеру, який зазначив у заяві на відеоідентифікацію свій індивідуальний податковий номер, результати надсилаються в особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України в розділ Мої звернення.

«Результати проведеної відеоідентифікації зберігаються в особистому кабінеті пенсіонера в його електронній пенсійній справі на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України», - пояснили в ПФУ.

Як записатися на ідентифікацію у режимі відеоконференцзв'язку через вебпортал ПФУ можна ознайомитись за цим посиланням. На які запитання попросять відповісти пенсіонерів у режимі відеоконференцзв'язку можна дізнатись тут.

Хто повинен пройти  ідентифікацію до 31 березня та як це зробити

Пенсіонери, які взяті на облік як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію в АТ Ощадбанк, повинні пройти фізичну ідентифікацію до 31 березня 2024 року.

Здійснити фізичну ідентифікацію можна в декілька способів:

  1. Особисто: звернутися до відділення АТ Ощадбанк або до будь-якого зручного сервісного центру Пенсійного фонду України з документом, що посвідчує особу (паспорт громадянина України).
  2. Через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою віддаленого кваліфікованого електронного підпису Дія.Підпис, створеного за допомогою мобільного додатка Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.
  3. За допомогою відеоконференцзв'язку в територіальному органі Пенсійного фонду України.
    Відеоідентифікація здійснюється протягом 30 календарних днів, але не раніше 10 робочих днів з дати подання заяви/звернення — в узгоджені з одержувачем час та спосіб її проведення.
  4. У закордонній дипломатичній установі України отримати документ, який посвідчує, що фізична особа є живою, якщо пенсіонер з числа ВПО перебуває за кордоном.

Видане в установленому порядку посвідчення разом із заявою про проходження ідентифікації (довільної форми) слід направити до територіального органу Пенсійного фонду України, де пенсіонер перебуває на обліку.

Оригінал посвідчення разом із заявою можна направити засобами поштового зв’язку або в сканованому вигляді — через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України з використанням засобів кваліфікованого електронного підпису.

В мережі активно обговорюється можливість появи "Вугледарського котла". Цікаво, що зазвичай про подібні ситуації говорили після їх виникнення, коли вже нічого не можна було змінити. Але чи можливий зараз такий ризик на найбільш небезпечних напрямках фронту? Про це розповість політолог Андрій Золотарьов. Приєднуйтесь до обговорення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube