Долар і євро здешевшали - Нацбанк України оновив курс валют на четвер, 11 липня

Як змінився курс валют в Україні станом на 11 липня 2024 року

Курс валют
Курс основних валют, встановлений Національним банком України на четвер, 11 липня 2024 року

Національний банк України встановив офіційний курс валют на четвер, 11 липня. Долар впав у ціні на 5 копійок, євро також подешевшало. Про це свідчать дані сайту НБУ.

За даними НБУ, долар займає позицію з показником 40,71 гривні. Це на 5 копійок менше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем. Водночас євро, згідно з офіційним курсом, становить 44,07 гривні. Він впав у ціні на 1 копійку.

Курс валют на 11 липня:

  • Долар - 40,71 гривні;
  • Євро - 44,07 гривні;
  • Польський злотий - 10,35 гривні;
  • Швейцарський франк - 45,33 гривні;
  • Юань - 5,59 гривні.

Варто враховувати, що в пунктах обміну валют ціни можуть відрізнятися від офіційного курсу регулятора. За даними порталу "Мінфін", станом на 11 липня в середньому купівля долара відбувається за курсом 40,90 гривні, а продаж - 41,00 гривні. Що стосується євро, то в середньому купівля відбувається за курсом 44,37 гривні, а продаж - 44,50 гривні.

Що відбуватиметься з курсом долара?

Українцям не слід очікувати серйозних змін курсу долара та євро до осені. Нинішня ситуація на валютному ринку збережеться як мінімум до кінця серпня. А в середині липня вартість готівкового долара не перевищить 41,2 гривні. Після цього ситуація на валютному ринку може змінитися як на кращу, так і на гіршу сторону – залежно від низки факторів. Такий прогноз у коментарі виданню Obozrevatel озвучив начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий. За його словами, найближчими тижнями загальна активність на ринку через сезонний фактор буде нижчою на 10-15% порівняно, наприклад, з червнем. Ситуативно основні зміни відбуватимуться у "горличку" 40,4-40,7 гривні за долар. Як пояснив банкір, серйозними негативними факторами для курсу гривні залишаться інфляція та енергетична ситуація у країні.

"Однак можемо припустити, що основні зміни на валютному ринку перенесені на осінь, а зараз валютний ринок перебуває в стані "помірних змін". Інфляційний тиск нівелюється сезонним зниженням цін на овочі та фрукти", – вважає Лєсовий.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube