Київстар вводить новий код для номерів мережі: як це вплине на тарифи

Читать на русском

Оператор "Київстар" оголосив про введення нового коду номерів своєї мережі і запевніє, що це не вплине на тарифи

Читать на русском
Київстар
У Київстар будуть нові номери

Оператор "Київстар" оголосив про введення нового коду номерів своєї мережі і запевніє, що це не вплине на тарифи

Компанія"Київстар" отримала дозвіл на користування кодом "077". Це дозволить оператору підключити до 10 млн нових абонентів. Про нововведення компанія повідомила на офіційній сторінці в фейсбуці.

Мобільному оператору Київстар Національна комісіїя, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, дозволила використовувати код мережі 77.

"Нарешті можемо поділитися новиною. Нещодавно наша компанія отримала дозвіл від НКЕК на користування кодом — 077. Ми впевнені, що ці сімки приносять удачу їх власникам. Вже скоро можна буде перевірити", - запевнили в Київстарі. 

Тобто мобільні номери деяких абонентів розпочинатимуться із +380 77. Зараз новий код вносять у систему. Незабаром можна буде придбати номери з ним.

«Новий код "077" допоможе запобігти дефіциту вільних номерів. Його запровадження не вплине на вже дійсні номери або тарифи абонентів», - . заявили в компанії.

Змінити код свого дійсного номера на "077" чинні абоненти не зможуть.

Абоненти Водафон отримають новий код мережі

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК) дозволила Водафон користуватися кодом мережі призначення 75 (+380 75). Оператор зможе розширити свою абонентську базу на 10 мільйонів не географічних номерів.  

У пресслужбі Водафон агентству "Інтерфакс-Україна" уточнили, що в абонентів з'явиться можливість обирати номер, що починається на "075", до кінця поточного року. Оператор вже має у своєму розпорядженні чотири номерні коди: 050, 066, 095, 099.

Обговоримо вплив можливого військового втручання Франції на думку французького народу та європейське сприйняття подій. Дослідимо можливі сценарії реакції росії на отримання Україною допомоги у вигляді озброєння. Зокрема, розглянемо, як ці кроки впливають на взаємини між НАТО, росією та Європою, і як це сприймається у свідомості населення країн заходу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.