Киянин на касі Ашану пограбував іншого покупця, бо не мав чим погасити борг за світло - що вирішив суд

Читать на русском

На судовому засіданні чоловік повністю визнав свою вину та пояснив, що не мав коштів для придбання ліків та погашення заборгованості за світло

Читать на русском
Ашан
Киянин в гіпермаркеті Ашан поцупив особисті речі іншого громадянина

На судовому засіданні чоловік повністю визнав свою вину та пояснив, що не мав коштів для придбання ліків та погашення заборгованості за світло

Чоловік зайшов до Ашану та побачив на касі особисті речі іншого громадянина. Він виніс чуже майно з гіпермаркету та розпорядився на власний розсуд. За його словами, на момент злочину не працював, а кошти потрібні були для придбання ліків та погашення заборгованості за світло. Про це йдеться у вироку Оболонського районного суду Києва, опублікованому 18 березня 2024 року.

10.10.2023 року близько 12:00 чоловік перебував в приміщенні магазину «Ашан» біля каси і таємно викрав особисті речі (телефон «Nokia», чорний чохол з коштами, а саме 500 гривень та 100 доларів) іншого громадянина, які той поклав на торговельну частину касової зони. Надалі він розпорядився викраденим майном у потерпілого на власний розсуд, чим спричинив майнову шкоду на суму 4 598 гривень.

На судовому засіданні чоловік свою вину визнав повністю. Він підтвердив, що взяв телефон, у чохлі якого були гроші, після чого викраденим майном розпорядився на власний розсуд. Зокрема 100 доларів витратив на власні потреби. Інше майно вилучили працівники поліції. Свою поведінку засуджує, просить надати шанс виправитися, бо зрозумів помилковість свого вчинку. Крім того, просив урахувати, що на час вчинення злочину він не працював, кошти потрібні були для ліків та погашення заборгованості за світло.

Яким було рішення суду?

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні злочину за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та призначив  покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років. На підставі ст. 75 КК України його звільнили від відбування призначеного покарання у вигляді  позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 роки. Він має виконувати наступні обов'язки:

  • періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації,
  • повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи,
  • не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації,
  • виконувати заходи, передбачені пробаційною програмою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.