Кредитний договір підписано від імені абонентки Київстар електронним підписом, без будь-якого ідентифікатора
Абонентка Київстар отримала на телефон повідомлення про необхідність повернення кредиту в розмірі 2 тисяч гривень. З'ясувалось, що коштів жінка не отримувала та документів не підписувала. Вона вимагає визнати недійним кредитний договір. Про це вказується у рішенні Корольовського районного суду Житомира, опублікованому 31 березня 2023 року.
19 серпня 2021 року на належний абонентці Київстар номер телефону через месенджер Viber надійшло повідомлення від фінкомпанії про необхідність сплати коштів за договором споживчого кредиту. При цьому, документ підписано від її імені електронним підписом, без будь-якого ідентифікатора. Вона зверталась до поліції з заявою про вчинення кримінального правопорушення щодо оформлення на її ім'я кредиту невідомою особою, за результатами розгляду якої встановлено відсутність ознак кримінального правопорушення. Громадянка просить визнати кредитний договір недійсним.
Згідно з виписками про рух коштів по рахунках, відкритих на ім'я жінки в АТ Комерційний банк "ПриватБанк", АТ "Універсал Банк", АТ "Перший Український міжнародний Банк", в період з 01.08.2021 року по 19.08.2021 рік відсутні транзакції щодо надходження (зарахування на рахунок) кредитних коштів в розмірі 2 тисячі гривень від фінкомпанії. У листі компанії "Київстар" зазначається, що телекомунікаційні послуги за номером в період часу з 04.08.2021 року по 31.08.2021 рік надавались знеособлено (анонімно), у зв'язку з чим відсутні підстави вважати, що саме вона була користувачем. Також, з додатка до листа вбачається, що в період з 04.08.2021 року по 07.08.2021 рік з базової станції оператора в Одесі з номера телефону відправлялись повідомлення, натомість отримання повідомлень вказаним номером не зафіксовані.
Суд відмовив жінці у задоволенні позову. Вона просила визнати недійсним договір про споживчий кредит, який не був укладений.
"Суд дійшов висновку, що позов жінки не підлягає задоволенню", - наголосили у суді.
Авіаційний експерт Анатолій Храпчинський підкреслює загрозу, яку становлять КАБ-и, особливо в контексті стратегії росії. Обговорюється можливість протистояти їм засобами F-16, про які анонсовано зʼявлення в червні. Проте докладні характеристики цих літаків залишаються невідомими. Як вважає Храпчинський, на що можемо розраховувати - на сучасні чи застарілі моделі, і які ракети вони потенційно зможуть нести?
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.