На Донеччині чоловік придбав у магазині алкоголь, щоб потім ним торгувати - як його покарали за відсутність ліцензії

Читать на русском

Чоловік придбав алкогольні напої 15 лютого 2024 року, а вже 24 лютого 2024 року перепродав іншому громадянину

Читать на русском
Продаж алкоголю
Чоловік вирішив продавати алкоголь, але його піймали оперативники

Чоловік придбав алкогольні напої 15 лютого 2024 року, а вже 24 лютого 2024 року перепродав іншому громадянину

Чоловік торгував з рук алкоголем та вчинив адміністративне правопорушення. Він пояснив, що придбав горілку та слабоалкогольні напої Shake, щоб перепродавати. Оперативники конфіскували товар. Про це йдеться у постанові Красноармійського міськрайонного суду Донецької області, опублікованій 12 квітня 2024 року.

24 лютого 2024 року чоловік продав з рук алкогольні напої, а саме - горілку вартістю 200 гривень. Він порушив п. 11 ч. 1 ст. 15-3 ЗУ "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного та плодового та тютюнових виробів, рідин, що використовуються, що використовуються в електронних сигаретах, пальним та зберігання пального". На судове засідання громадянин не з'явився, про причини своєї неявки суду не повідомив.

Факт вчинення чоловіком правопорушення підтверджується протоколом. Він пояснив, що 15 лютого 2024 року їздив до Межової, де в магазині придбав алкогольні напої, щоб потім їх продавати. Невідомій особі громадянин продав горілку «Пєрвак» об'ємом 0,5 л за ціною 200 гривень, а також 24 банки «Шейку» за 80 гривень. Спиртні напої вилучили до Покровського РУП ГУНП в Донецькій області.

Що вирішив суд? 

Чоловіка визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 156 КУпАП. Йому призначили адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8 500 гривень. Предмети торгівлі у нього конфіскують.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.