Не тільки банк: Монобанк випустив свій власний напій

Читать на русском

Користувачів Tiktok сторінки Монобанку просили вгадати майбутній смак

Читать на русском
Монобанк
Монобанк разом з "Живчиком" запустили напій зі смаком валеріани

Користувачів Tiktok сторінки Монобанку просили вгадати майбутній смак

Монобанк вирішив випустити свій напій зі смаком валеріани. Новинка з логотипом фінустанови вже з'явилася у продажу. Відповідну інформацію 15 квітня підтвердив співзасновник Монобанку Олег Гороховський. 

Банк повідомляв про колаборацію з виробником напоїв "Живчик" та анонсував появу свого напою у Tiktok. Користувачів соціальної мережі просили вгадати майбутній смак. Правильну відповідь надав користувач під ніком ЗСУ. За його словами, це валеріана. 

"Виявляється, що це правда", - коротко прокоментував Гороховський фото з новим напоєм. 

Застосунок Монобанк отримав новий дизайн

Застосунок Монобанк отримав редизайн. Відтепер клієнти можуть відкрити спільну виписку всіх карток, свайпнувши вправо. І не треба кудись натискати, щоб переходити від картки до картки, бо все робиться свайпами. Крім того, користувачам нададуть вибір, коли саме оновлювати дизайн – тому в розділі "Ще" з’явилася відповідна кнопка.

"Запускаємо monobank 2.0 - редизайн застосунку Монобанк. На старті в нас була лише одна картка, тому дизайн задумувався саме під неї. А зараз у нас уже і різні картки, і ФОПи, і ще багато всього в планах. Бо хочемо робити нові продукти. І, бо не звикли стояти на місці", - казав Гороховський.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.