Нафтогаз ухвалив рішення щодо тарифу на газ - скільки доведеться платити

Читать на русском

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» забезпечує газом 12,4 мільйона українських домогосподарств

Читать на русском
Нафтогаз
Нафтогаз оголосив, що річний тариф на газ для побутових клієнтів у період з 1 травня 2024 року до 30 квітня 2025 року включно залишиться на рівні 7,96 грн за куб. м (з ПДВ)

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» забезпечує газом 12,4 мільйона українських домогосподарств

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжила дію тарифного плану «Фіксований» ще на рік, керуючись чинним мораторієм на підняття цін. Кубометр газу для клієнтів компанії й надалі коштуватиме 7,96 гривні (з ПДВ). Про це 23 квітня повідомили у компанії. 

«Нафтогаз України» забезпечує газом 12,4 мільйона українських домогосподарств. Усі ці клієнти отримують блакитне паливо відповідно до річного тарифного плану «Фіксований». Період дії тарифу складає: з 1 травня 2024 року до 30 квітня 2025 року включно.

"Нафтогаз забезпечує газом понад 12 мільйонів сімей. І всім їм ми наразі гарантуємо наявність ресурсу та фіксовану ціну на рік уперед", - заявив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Україна зробила послуги зберігання газу в ПСГ доступнішими

Клієнти українських ПСГ зможуть закачувати та викачувати свій газ зі сховищ у зручний час та спосіб. Відповідні зміни до Кодексу газосховищ затвердила Національна комісія з регулювання ринків енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Скористатися новими послугами замовники зможуть з 1 червня 2024 року. Відтепер замовники послуг зберігання газу мають такі переваги:

  • бронювання гарантованих потужностей не тільки на рік зберігання, а й на будь-яку кількість місяців протягом року зберігання,
  • доступ до газосховищ з правом закачування/зберігання/відбору однакового обсягу газу протягом газової доби.

Постанова НКРЕКП також:

  • розширює періоди розподілу потужностей газосховищ,
  • надає більший вибір продуктів, зокрема продуктів гарантованої та умовно-гарантованої потужності на період менше одного року,
  • оптимізує процес взаємодії під час бронювання потужностей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.