Навчай для України: молодих українців запрошують стати вчителями в селах - обіцяють зарплату, стипендією та підтримку

Читать на русском

Учасники програми стають рольовими моделями для дітей, допомагають їм побачити власний потенціал і сприяють розвитку громади

Читать на русском
Програма
Учасники програми "Навчай для України" поїдуть вчителювати у містечках та селах Київщини та Одещини, де стануть рольовими моделями та опорою для тих, хто цього найбільше потребує

Учасники програми стають рольовими моделями для дітей, допомагають їм побачити власний потенціал і сприяють розвитку громади

Молодь закликають долучитися до вчителювання у малих населених пунктах України протягом одного року. Програма "Навчай для України" діятиме на території Одещини та Київщини. Про це повідомляють автори проєкту. 

Учасників попереджають про шість етапів відбору. Серед них - заявка, автоматизоване інтерв'ю, інтерв'ю, предметне тестування, центр оцінювання та літній інститут. 

"Протягом одного або двох років наші учасники викладають улюблену дисципліну в школі, практикують лідерські навички та трансформують місцеву спільноту, надихаючи своїм прикладом школярів та інших вчителів. Ми обираємо найбільш вмотивованих випускників українських вишів та пропонуємо їм стати справжніми змінотворицями, зайнявши менторську позицію вчителя в одній з українських сільських шкіл", - йдеться у повідомленні. 

Коротко про програму "Навчай для України"
Коротко про програму "Навчай для України"

Аби стати учасником програми потрібно мати:

  • вищу освіту (диплом бакалавра станом на 01.09.2024 року),
  • відмінне знання одного з предметів шкільної програми 5-11 класів,
  • готовність на час програми переїхати в невеликий населений пункт,  
  • вміння зацікавити до навчання дітей. 

Учасники програми, які пройдуть відбір, отримають офіційне працевлаштування, заробітну плату, стипендію, що покриватиме витрати на житло й інші побутові потреби після переїзду в маленький населений пункт. Реєструйся на участь у програмі "Навчай для України" 2024 за посиланням. Перша хвиля набору триває до 31 березня.

Грантова програма "Власна справа" 

За грантовою програмою "Власна справа" українці можуть отримати від 50 до 250 тисяч гривень. Це можуть зробити як діючий підприємець, так і людина без відповідного досвіду. Обов’язковою умовою для надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Подати заявку можна на порталі Дія. 

Аналіз останнього виступу путіна: український політолог Андрій Золотарьов розглядає постійне наголошення президента росії на боротьбі з "нацизмом" та ризикові загрози ядерною зброєю, адресовані всім західним країнам. Приєднуйтесь до перегляду відео, це точно варто уваги.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.