Одесит вирішив заборонити своєму малолітньому сину виїжджати за кордон - яким було рішення суду

Наразі його син перебуває разом з дружиною у Німеччині

Виїзд за кордон
Батько вирішив заборонити своєму сину виїєджати за межі України

Чоловік вирішив заборонити сину виїжджати за кордон. Він вважає, що дружина, яка забрала дитину до Німеччини, не повернеться назад. Його тимчасовий виїзд за межі країни повинен відбуватися виключно за погодженням з ним.

Як йдеться у рішенні Овідіопольського районного суду Одеської області, чоловік хоче встановити заборону на виїзд за кордон свого малолітнього сина, без його згоди як батька дитини, мотивуючи це перебуванням на сьогодні, сина та його дружини в Німеччині. Вони туди  виїхали 16 листопада 2022 року та не повертались до України.

Останнім часом у чоловіка погіршились відносини з дружиною, яка не дає йому можливості спілкуватися з сином. Він вважає, що вона має намір постійно проживати у Німеччині та не повернутися до України, у зв'язку з чим побоюється, що не побачить сина, та вважає, що його тимчасовий виїзд за межі країни повинен відбуватися виключно за погодженням з ним.

Представник дружини, беручи участь на судовому засіданні в режимі відеоконференції, категорично заперечував проти позову з підстав. У провадженні Овідіопольського райсуду Одеської області перебуває цивільна справа про встановлення факту спільного проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без шлюбу та визнання майна спільною сумісною власністю (квартирою), який поданий до суду через два місяці після даного позову, що свідчить про напруженість і неприязність стосунків між сторонами, які спровокував саме чоловік своїми позовами до суду. Крім того, для збереження життя та здоров'я вона вимушена була виїхати за кордон, де дитина проживає без війни.

Що вирішив суд? 

Чоловіку відмовили у задоволенні позову. Обраний ним спосіб захисту у вигляді заборони на виїзд за кордон малолітнього сина спрямований на підміну рішенням суду норм п. 2-3 правил перетинання державного кордону громадянами України щодо порядку перетинання кордону без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків.

"Такий спосіб захисту не дає підстав для задоволення позову", - додали у суді. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube