Оновлення військово-облікових даних у ЦНАП займає 10 хвилин: у Мінцифри пояснили, як це відбувається

Читать на русском

У Мінцифри пояснили, як оновлюються військово-облікові дані у ЦНАП, і які дані військовозобов'язаний повинен надати

Читать на русском
ЦНАП
Українцям пояснили, як відбувається оновлення військово-облікових даних у ЦНАП

У Мінцифри пояснили, як оновлюються військово-облікові дані у ЦНАП, і які дані військовозобов'язаний повинен надати

Оновлення військово-облікових даних у Центрах адміністративних послуг займає в середньому не більш ніж 10 хвилин. За словами представників Міністерства цифрової трансформації, ЦНАПи працюють без перерв у будні дні (у міських великих центрах вони працюють ще й в суботу).       

У Мінцифри в етері Єдиного телемарафону пояснили, що для оновлення військово-облікових даних у ЦНАП потрібно звернутися або за попереднім електронним записом, або в режимі "живої черги". Військовозобов'язаний називає своє прізвища, ім'я, по батькові. Також треба оновити дані щодо контактного номеру телефону, фактичного місця проживання та електронної пошти (за наявності). Ідентифікація проходить за паспортом або ідентифікаційним кодом.     

"Результатом такої послуги є Витяг з державного реєстру військовозобов'язаних. Тому цей документ за підписом адміністратора ЦНАП та печаттю центру віддається клієнту для того, щоб у нього було паперове підтвердження оновлення військово-облікових даних", - пояснили в Міністерстві цифрової трансформації. 

Ветеранські "єдині вікна" у ЦНАП

Міністерство у справах ветеранів Україні повідомило, що тепер ветерани та члени його родини (а також члени сімей загиблих, члени сімей Героїв Небесної Сотні) можуть звернутися до "єдиного вікна" у Центрі надання адміністративних послуг, щоб без черги отримати потрібні послуги. Серед областей найбільше "єдиних вікон" відкрито в:

  • Дніпропетровській — 241;
  • Вінницькій — 102;
  • Полтавській — 89;
  • Закарпатській — 62;
  • Рівненській — 46;
  • Харківській — 45.

"Наближаємо послуги до ветеранів та їхніх рідних. Працюємо не тільки над кількісною уніфікацією і мережуванням системи Центрів надання адміністративних послуг, які працюють і надають послуги ветеранам війни за принципом “єдиного вікна”, а й над оновленням якості ветеранських послуг. Розробляємо державну програму підготовки фахівців, які працюють з ветеранами. А також працюємо над залученням міжнародної технічної допомоги для посилення спроможностей ЦНАП і розбудови інформаційної системи сервісів, які сприятимуть прискоренню і автоматизації наданню ветеранських послуг", - розповів заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.