Пільговики, яким пільги надаються залежно від доходів, отримають всі належні виплати у березні – Пенсійний фонд

Читать на русском

В Пенсійному фонді України повідомили, що українці, яким пільги надаються залежно від доходів, у березні отримають всі належні виплати

Читать на русском
Пенсійний фонд, пільги
В ПФУ повідомили, що виплати по пільгам будуть в березні

В Пенсійному фонді України повідомили, що українці, яким пільги надаються залежно від доходів, у березні отримають всі належні виплати

Пенсійний фонд наразі отримав дані про доходи українців, врахував їх та визначив право на отримання пільг в 2024. Це стосується пільг з оплати житлово-комунальних послуг, які надаються з урахуванням доходів. Про це в ПФУ повідомили 21 лютого.

В Пенсійному фонді пояснили, що пільги деяким категоріям громадян надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

«Під час визначення органами Пенсійного фонду України середньомісячного сукупного доходу сім’ї пільговика враховується в тому числі й інформація від Державної податкової служби України про доходи пільговика та членів його сім’ї за III і IV квартали попереднього календарного року», - додали в ПФУ.

Там також пояснили, що податкові квартальні звіти за IV квартал 2023 року подавались страхувальниками до ДПС за встановленим порядком до 10 лютого 2024 року.

Тож наразі Фонд отримав дані про доходи, врахував їх та визначив право на отримання в 2024 році пільг з оплати житлово-комунальних послуг пільговиків, яким вони надаються з урахуванням доходів.

Право на отримання пільг на новий період з січня 2024 року визначено Пенсійним фондом України автоматично.Пільговику додатково звертатись до органів Фонду не потрібно (крім випадку, коли у пільговика відбулись зміни: у складі сім’ї, місці проживання, переліку послуг, на які призначено пільги).
Виплату призначених з січня пільг буде забезпечено у березні.

В ПФУ зауважують, що якщо середньомісячний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у 2024 році – 4240 грн, можна звернутися за житловою субсидією.

Чи може ядро шанувальників Навального радикалізуватися та змінити свої погляди на події в Росії? У нашому відео ми звернулися до політичного експерта Ігоря Добжанського, щоб дізнатися відповідь на це запитання. Приєднуйтеся до перегляду, щоб розглянути цю актуальну тему разом з нами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.