Після дзвінка від працівника Лайфселл з картки ПриватБанку зникли 87 468 гривень - що вирішив суд

Читать на русском

Невідома особа, яка представилась працівником мобільного оператора "Лайфселл" запропонувала жінці покращити мобільний зв'язок

Читать на русском
Лайфселл
Жінка втратила з банківської картки 87 468 гривень, після розмови з нібито представником Лайфселл

Невідома особа, яка представилась працівником мобільного оператора "Лайфселл" запропонувала жінці покращити мобільний зв'язок

Жінка отримала дзвінок від невідомої особи, яка представилась працівником оператора Лайфселл. Після чого, на її телефон прийшло повідомлення з ПриватБанку про підозрілі шахрайські дії. У відділенні фінустанови вона дізналась, що з рахунку зняли кошти у розмірі 87 468 гривень. Про це йдеться у рішенні Соснівського районного суду міста Черкаси, опублікованому 19 лютого 2024 року. 

9 листопада 2022 року жінці зателефонувала невідома особа, яка представилась працівником мобільного оператора "Лайфселл" та запропонувала покращити мобільний зв'язок. Після чого, на її телефон прийшло повідомлення з паролем, який вона повідомила невідомій особі. В той же день, вона отримала сповіщення з ПриватБанку про підозрілі шахрайські дії.

Жінка звернулася до відділення ПриватБанку, де одразу ж заблокували її карти. В процесі отримання нових, працівник помітив, що в системі окрім номера клієнтки, значиться ще і номер іншої особи. З її банківського рахунку зняли всі кошти. Загальна сума, якою заволоділи шахраї, складає 87 468 гривень.

Рішення суду 

Суд відмовив жінці в задоволенні позову. Вона самостійно повідомила невідомій особі пароль, який прийшов на її фінансовий номер, після чого відбулося списання коштів.

"Враховуючи наведене, суд приходить до висновку про відмову у задоволенні позовних вимог жінки про визнання недійсними спірних операцій", - наголосили у суді. 

Дональд Трамп є "людиною-хаосом" і класичним політичним флюгером: чи є його участь у виборах в США невідворотною, що зможе завадити йому перемогти і чого від усього цього чекати Україні, міркує політтехнолог Борис Тізенгаузен.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.