Потяг Чоп-Львів наїхав на жінку, вона зажадала від Укрзалізниці компенсацію у 100 тисяч гривень - що вирішив суд

Читать на русском

Жінці встановили інвалідність, після потрапляння під потяг

Читать на русском
Укрзалізниця
Жінка вимагає від Укрзалізниці компенсацію у розмірі 100 тисяч гривень через отримання важких травм внаслідок наїзду потягу

Жінці встановили інвалідність, після потрапляння під потяг

Жінка отримала важкі травми через наїзд потягу "Чоп-Львів". Її встановили групу інвалідності, вона вимагає від Укрзалізниці компенсацію у розмірі 100 тисяч гривень, адже не може себе забезпечити. Про це вказується у рішенні Воловецького районного суду Закарпатської області, опублікованому 31 жовтня 2022 року. 

18 червня 2021 року на залізничній колії, неподалік станції "Воловець", потяг сполученням "Чоп-Львів" наїхав на жінку, яка внаслідок цього отримала важкі травми - їй ампутували праву нижню кінцівку на ділянці між кульшовим та колінним суглобом. Працівники поліції за цим фактом внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочали досудове розслідування. 

Жінці встановили II групу інвалідності. Вона обмежена в можливості знайти роботу, адже їй протипоказані роботи з підвищеним фізичним навантаженням, тривалим перебуванням на ногах та на висоті, вимушеним положенням тіла. 

"Жінка отримала травму з необережності та перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння", - сказав представник Укрзалізниці. 

Під час досудового розслідування з'ясувалось, що жінка перелазила під вагонами потягу, який відправився зі станції Воловець в 01:50 орієнтовно між 25-30 вагонами. З пояснення потерпілої зазначається, що вона перебувала в нетверезому стані й дана подія мала місце внаслідок її необережного поводження під час переходу через залізничні колії.

Що вирішив суд? 

Позов жінки вирішили задовольнити частково. З акціонерного товариства "Українська залізниця" на її користь стягнуть 20 тисяч гривень на відшкодування моральної шкоди, без урахування сплати обов'язкових податків та зборів.

"Суд погоджується з тим, що позивачці завдано моральної шкоди, яка пов'язана з отриманням фізичного болю та страждань, необхідністю лікуватись, емоційним стресом через отримані травми, порушенням звичного укладу її життя. Визначаючи суму грошового відшкодування моральної (немайнової) шкоди враховується, що факт її травмування стався внаслідок дії джерела підвищеної небезпеки потяга, і з урахуванням обставин події, грубої необережності, вбачаються підстави для зменшення розміру шкоди до 20 тисяч гривень, яка є співрозмірною зі ступенем та характером заподіяної шкоди", - наголосили у суді. 

Економічний експерт Денис Безлюдько спростував міф про нестабільність долара та прокоментував популярність криптовалюти у світі. Деталі у нашому відео.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.