Засуджувати війну ці "зірки" не поспішають, оскільки їм важливіше отримати документ країни-агресорки
Колишні українські зірки побрали собі російське громадянство. Деякі з них відкрито не демонструють паспорт країни-агресорки, але активно підтримують кремлівський режим. Серед зрадників - Таїсія Повалій, Ані Лорак, Регіна Тодоренко, Юрій Бардаш та Джиган.
Як повідомляє видання Детектор медіа, Тодоренко отримала паспорт країни-агресорки, але ділитися цим поки не поспішає. Загалом перед так званими виборами президента росії багато українських артистів побрали собі російське громадянство, завдяки чому проголосували за диктатора володимира путіна. Наприклад, репер Джиган.
Повалій навіть засвітилася з червоним паспортом у руках. Вона сказала пропагандистським ЗМІ, що "проголосувала за щасливе майбутнє своєї країни". Похизувався отриманням паспорт рф й продюсер Юрій Бардаш.
Лорак у лютому 2024 року подала документи на отримання російського громадянства. Зробила вона це, ймовірно, через загрозу позбавлення заробітку артистів, які не мають громадянства росії.
Повалій та Лорак - народні артистки України, які мають низку привілеїв, пов'язану з цим статусом. Після початку повномасштабного вторгнення рф співачки продовжують брати участь у російських проєктах, дають концерти та підтримують російську агресію. Відповідно до закону України позбавити артисток державних нагород може президент України. Проте тільки в разі засудження нагородженого за тяжкий злочин за поданням суду. В лютому СБУ заочно оголосила підозру Повалій, однак рішення суду ще немає. Лорак підозри поки що навіть не оголошували. І хоч ці артистки потрапили в санкційний список ще у жовтні 2022 року, проте наразі інструмента, яким би можна було позбавити їх нагороди, немає.
Також є законопроєкт №8374, який дозволить позбавляти артистів, що підтримують російську агресію, почесних звань в Україні. Його ухвалили в першому читанні ще 23 березня 2023 року. Проте наразі він не потрапив на друге читання у Раді через позицію депутатської групи «За життя та мир» (колишньої «ОПЗЖ»).
Чимало було повідомлень про падіння п'яти російських літаків СУ-34 протягом останнього місяця. Також надійшли новини про катастрофу двох СУ-35 і на завершення ми отримали інформацію про падіння літака А-50. Ми вирішили обговорити цю тему з авіаційним експертом, Анатолієм Храпчинським, щоб дізнатися, з чим це може бути пов'язано. Як вважає наш експерт, що призвело до такого різкого і частого зростання авіаційних "інцидентів" у російській авіації? Приєднуйтеся - буде цікаво!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.