Українець отримав свій перший паспорт у 29 років: як це сталося

Читать на русском

Міграційники видали перший паспорт громадянина України 29-річному чоловіку

Читать на русском
29-річний чоловік отримав свій перший паспорт
Паспорт

Міграційники видали перший паспорт громадянина України 29-річному чоловіку

Для отримання першого паспорта громадянина України потрібно надавати, наприклад, свідоцтво про народження, або інший документ, який може підтвердити громадянство. Якщо такого документа немає, то міграційники будуть окремо встановлювати особу. Це сталося і у випадку 29-річного чоловіка, який вперше отримав свій український паспорт.

Про це розповіли працівники Уманського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби. Зазначається, що спеціалісти провели всі потрібні процедури, щоб встановити особу 29-річного чоловіка. Результати стали підставою для оформлення паспорта громадянина України, який чоловік отримав вперше в житті.

Фото: ДМС
Фото: ДМС

Як так сталося?

29-річний Шолом народився в Полтавській області. З дитинства він перебував в інтернаті, а тому не пам’ятає своїх батьків. У віці 6 років хлопець потрапив до прийомної сім’ї, а через рік його усиновили вже інші люди. В результаті в нього з’явилося нове ім’я, прізвище та по батькові. Однак з 16 років Шолом не підтримував стосунків з родиною. Тому в 16 років йому не вдалося оформити паспорт (перший паспорт оформлюється в присутності одного з батьків, або опікунів).

Дівчина з Донецької області для отримання паспорта робила тест ДНК

Раніше в Державній міграційній службі розповідали історію 28-річної Сєлєни, яка оформила свій перший паспорт. Експерти розповіли, що вона переїхала до Черкаської області після початку повномасштабної війни з двома дітьми, і ще не мала документів. Тепер їй довелося для отримання паспорта проходити тест ДНК. Це сталося тому, що жінка не зверталася за оформленням паспорта в 16 років.   

Батько жінки є громадянином України, однак офіційно це ніде не було засвідчено (мати - громадянка Молдови). Тому для встановлення батьківства довелося робити тест ДНК. Міграційники також провели відео-конференцію з батьком жінки, який наразі служить у ЗСУ і знаходиться поза Черкаською областю. 

"У найближчих планах жінки, яка у 28 років отримала перший паспорт, впорядкування документів своїм дітям та налагодження життя. Каже, що з ID-карткою для цього є більше можливостей", - розповіли в ДМСУ.

Політолог Володимир Фесенко розкриває, чому новий законопроєкт не слід називати «скандальним» та чому важливо уникати таврування. Розмова про значущість мобілізації та можливі наслідки в разі невтілення цього закону. Приєднуйтеся до перегляду для глибшого розуміння.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.