Загалом жінка має у ПриватБанку сім карткових рахунків
Жінка, яка з 2007 року користується послугами ПриватБанку, вирішила оформити преміальну картку. Однак фінустанова їй відмовила. Вказується, що відносно неї встановлений високий ризик.
Про це вказується у рішенні Кременчуцького районного суду Полтавської області. Жінка є клієнткою АТ КБ "ПриватБанк" з 2007 року та має сім карткових рахунків. 23 січня 2023 року вона звернулась до відділення для оформлення преміальної картки з пакета "Premium", у чому їй відмовили.
Жінка направила скаргу на адресу банку. Їй листом повідомили, що "банк відмовив в оформлені преміальної карти з пакета Premium у зв'язку із встановленням вам неприйнятно високого ризику".
З'ясувалось, що жінка працювала у ПриватБанку. З 26 жовтня 2015 року вона обіймала посаду спеціаліста бізнесу з обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів. В управління безпеки надійшла службова записка з вимогою провести службову перевірку нарахування і виплати бонусів співробітниці. Згідно з реєстром бонусних транзакцій станом на 2017 рік, спеціалісти напрямку індивідуальних VIP-клієнтів банку отримували бонуси за доставку елітних карт до офісу клієнтів у розмірі 50 гривень за кожну.
Жінка для доставки елітних карт провела десять зустрічей з клієнтами, як у них в офісах, так і в офісі бізнесу з обслуговування індивідуальних VIP клієнтів, за що вона отримала бонуси на суму 500 гривень. Проте, під час вивчення звітів про виконану роботу за серпень 2017 року менеджері контактів співробітника, та їх звірки з архівом відеозапису встановлено, що шість звітів не відповідають дійсності.
"Спеціалістом з обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів робота по доставці елітних карт до офісу клієнтів не проводилась, що є порушенням п.п. 3.1 та 3.3 Правил внутрішнього трудового розпорядку працівників "ПриватБанк". Результатами службової перевірки встановлено внутрішнє шахрайство працівника. Працівнику, як клієнту банку встановили кодифікатор 1.22 "Співробітники шахраї". Так, відповідно до матриці прийняття рішення по клієнтах, що знаходяться в списках обмежень, відносно кодифікатора 1.22 застосовуються обмеження в вигляді заборони оформлення карток в тому числі й VIP рівня", - заявили у ПриватБанку.
Жінці відмовили у задоволенні позову. Вона ще у 2017 році зверталася до банку з проханням зняти встановлений щодо неї кодифікатор та поясненнями по суті проведеного відносно неї службового розслідування.
"Наявними в матеріалах справи документами належним чином підтверджуються обставини відмови у видачі кредитної картки, оформленої листом АТ КБ "ПриватБанк", з посиланням на наявність підстав для такої відмови, у зв'язку із встановлення клієнтці неприйнятно високого ризику, що вказує на відповідність такого правочину положенням ст. 203 ЦК України. Суд приходить до висновку про необґрунтованість позовних вимог, у зв'язку з чим вважає за необхідне в їх задоволенні відмовити в повному обсязі", - наголосили у суді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.