ПриватБанк запустив для бізнесу валютну торгову платформу - що вона дає

Читать на русском

Для участі в тест-драйві торгової платформи необхідно зареєструватися

Читать на русском
ПриватБанк
ПриватБанк запустив для бізнесу безкоштовний тест драйв валютної Торгової платформи

Для участі в тест-драйві торгової платформи необхідно зареєструватися

Українському бізнесу відкрили можливість проведення валютно-обмінних операцій за допомогою інноваційного сервісу ПриватБанку торгова платформа. Клієнти онлайн можуть керувати валютно-обмінними операціями, самостійно обирати комфортний курс та закривати угоди миттєво. Про це 13 травня повідомили у пресслужбі фінустанови. 

Всім новим клієнтам торгової платформи користування протягом перших 3 місяців буде безкоштовним. Сервіс ПриватБанку для керування валютно-обмінними операціями дозволяє:

  • стежити за курсами валют у режимі онлайн та здійснювати валютно-обмінні операції за ринковим курсом,
  • вдвічі збільшити час для здійснення обміну: з 9:30 до 16:00,
  • створювати заявки в режимі 24/7,
  • миттєво отримувати кошти на рахунок від купівлі/продажу валюти,
  • автоматично отримувати кращий курс та меншу комісію при збільшенні обсягів валютно-обмінних операцій.

Скористатися пропозицією банку з 0% комісією за валютно-обмінні операції протягом 3 місяців із дати проведення першої операції на торговій платформі можуть юридичні особи, середньомісячний обсяг валютно-обмінних операцій яких перевищує 10 тисяч доларів (або еквівалент в перерахунку в долар) та які на дату старту акції не мають валютних рахунків в ПриватБанку (або по валютних рахунках, відкритим в ПриватБанку, не було операцій впродовж 92+ днів). Для участі в тест-драйві торгової платформи необхідно зареєструватися на сайті банку, дочекатися дзвінка співробітника банку та з його допомогою підключитися до сервісу.

ПриватБанк запустив для бізнесу безкоштовний тест драйв валютної торгової платформи
ПриватБанк запустив для бізнесу безкоштовний тест драйв валютної торгової платформи

 Українські підприємці можуть відкрити рахунок в ПриватБанку онлайн за допомогою Дія.Підпис

ПриватБанк запустив для українських підприємців, які відкривають свій рахунок ФОП через сайт банку, можливість зробити це декілька кроків як за допомогою Smart ID та КЕП ПриватБанку, так і через Дія.Підпис державного сервісу Дія. Як повідомляв член правління банку з питань МСБ Євген Заіграєв, підключення сервісу Дія.підпис значно спрощує відкриття рахунків ФОП для підприємців, які раніше не були клієнтами банку або раніше не мали електронного підпису від ПриватБанку. Щоб відкрити новий рахунок на сайті банку, підприємцям треба пройти 6 простих кроків, що займатиме не більше 5 хвилин. Щомісяця нові рахунки в ПриватБанку відкривають майже 20 тисяч ФОПів, при цьому кожний третій новий рахунок підприємця відкривається виключно онлайн через сайт банку, а після старту сервісу кожен п'ятий підприємець при відкритті нового рахунку користується саме Дія.Підпис. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.