Вартість гарячої води по країні відрізняється в регіонах, залежно від компанії-постачальника, проте у багатьох містах немає централізованого постачання гарячої води
В Україні на час воєнного стану та протягом півроку після його закінчення діє мораторій на підвищення тарифів на газ, гарячу воду та опалення. «Слово і діло» вирішило підрахувати, скільки в обласних центрах коштуватиме задоволення поніжитися у гарячій ванні.
Вартість гарячої ванни була розраховувана з огляду на тариф на постачання гарячої води за наявності лічильників, а також виходячи із середнього об’єму ванни – 160 літрів. При цьому враховували лише гарячу воду, без розведення холодною. Таким чином, вийшло, що найдорожче прийняти ванну коштує у Луцьку – 20,42 грн. Там куб води коштує 127,64 грн.
Далі по містам розрахунок наступний:
Найдешевше приймати гарячу ванну у Тернополі – 12,89 грн.
«Немає централізованого гарячого водопостачання у Чернівцях, Одесі, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Кропивницькому, Миколаєві, Херсоні», - уточнюють дослідники.
Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль обіцяв, що тарифи на комунальні послуги до кінця опалювального сезону залишаться без змін.
Минулого літа Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, намагалася підвищити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Проте рішення скасували під тиском Кабміну.
Чи можливо, що командири будуть ставитися до військових з судимістю особливо, чи не використовуватимуть їх, мовляв, як "м'ясо" для відправлення на фронт? Це питання, над яким ми поговоримо разом з ветераном легендарної 47-ї бригади, Миколою Мельником.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.