В МВС пояснили, що робити з авто, який потрапив під ворожій обстріл і став непридатним для використання
З початку року українці вибракували понад 23,6 тисячі транспортних засобів. З них 17,6 тисячі легкових авто. Аби зняти з реєстрації такий транспортний засіб, існує послуга вибракування у сервісних центрах МВС. Як це зробити, пояснили у відомстві.
В МВС повідомили, що для того, щоб вибракувати пошкоджене авто, власникові потрібно звернутися до сервісного центру МВС, попередньо взяти талон на послугу «перереєстрація транспортного засобу» через онлайн функціонал е-запису або в терміналі в приміщенні сервісного центру МВС. З собою потрібно мати такі документи:
Якщо номерні знаки або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу були викрадені, потрібно надати постанову (довідку) від органу внутрішніх справ щодо порушення кримінальної справи або відмову у порушенні кримінальної справи.
"Вибракувати автомобіль може також законний представник власника. Для цього, окрім вище зазначених документів, потрібно надати нотаріально посвідчену довіреність", - зазначили в МВС.
Послуга з вибракування транспортного засобу безоплатна і надається протягом робочого дня з моменту подання документів. Вибракувати, приміром, автівку неможливо, якщо вона знаходиться у розшуку або під арештом. Після вибракування транспортного засобу відновлення реєстрації можливе лише за рішенням суду.
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію читайте на сайті.
В Міністерстві внутрішніх справ дали інструкцію, як швидко записатися до сервісного центру. Це можна зробити онлайн, або через термінал. Українці мають можливість онлайн записатись на отримання послуг на офіційному веб-сайті в розділі Е-запис.
Для онлайн-запису необхідно:
«Звертаємо увагу, що талони на практичний іспит через онлайн-запис генеруються на 3 тижні вперед, тобто на 21 день. А видача талонів на теоретичний іспит та інші послуги через Е-запис – на 14 днів вперед. Упродовж 1 календарного місяця одна особа може здійснити попередній запис чотири рази. За потреби, онлайн-талон можливо скасувати, але не пізніше, ніж за 2 години до початку надання послуги», - йдеться в повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.