У клієнтки Монобанку шахраї списали в борг 9 600 гривень, а банк вимагає відсотки - що вирішив суд

Читать на русском

Харків'янка вказує, що представник Монобанку надіслав повідомлення про вхід у додаток з іншого пристрою

Читать на русском
Монобанк
Жінка вимагає повернути Монобанк 9 600 гривень

Харків'янка вказує, що представник Монобанку надіслав повідомлення про вхід у додаток з іншого пристрою

У жінки у квітні 2023 року з карткового рахунку списали 9 600 гривень. Монобанк нараховує їй відсотки за користування кредитними коштами та вимагає погасити заборгованість. Клієнтка через суд просить фінустанову повернути вказану суму. 

Про це йдеться у рішенні Лозівського міськрайонного суду Харківської області. Жінка вимагає АТ "Універсал Банк" повернути 9 600 гривень. Вказані кошти списали з її рахунку в результаті шахрайських дій невідомою особою, за цим фактом відкрито кримінальне провадження де її визнано потерпілою, досудове розслідування триває, однак фінустанова продовжує нараховувати їй відсотки за користування кредитними коштами та вимагає погашення заборгованості.

Жінка вказує, що представник Монобанку надіслав повідомлення про вхід у додаток з іншого пристрою. Однак вказане повідомлення вона побачила запізно, тобто після списання з рахунку коштів. На судовому засіданні громадянка підтвердила факт передачі третім особам свої персональні та автентифікаційні особисті дані.

Яким було рішення суду? 

Жінці відмовили у задоволенні позову. Вона своїми діями сприяла здійсненню платіжної операції.

"Враховуючи, що операція з перерахування грошових коштів на суму 9 984 гривень проведено 20.04.2023 року у мобільному застосунку Монобанк через довірений пристрій клієнтки - позивачки з її фінансового номера телефону, із вірним введенням ПІН-коду, який відомий тільки власниці рахунку, з переказом коштів з картки на картку, АТ "Універсал Банк" не повинен нести відповідальність за дану операцію", - наголосили у суді. 

Є ціла група киян, які палко виступають проти побудови Подільсько-Воскресенського мосту: це мешканці Русанівських Садів. Чого вони бояться насправді, і чому їхні страхи не виправдані, розмірковує інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.