Українські інвестори за 2023 рік заробили понад 850 мільйонів доларів на криптовалюті

Читать на русском

Україна увійшла в рейтинг країн, жителі яких отримали найбільший дохід від інвестицій у криптовалюті

Читать на русском
Україна увійшла в топ держав за прибутками від криптовалюти
Криптовалюта

Україна увійшла в рейтинг країн, жителі яких отримали найбільший дохід від інвестицій у криптовалюті

За 2023 рік українські інвестори отримали прибуток у розмірі понад 850 мільйонів доларів інвестиціями у криптовалюту. Таким чином, серед країни, жителі яких отримали найбільший дохід від інвестицій у криптовалюти, наша держава посіла 12 місце. При цьому Україна обійшла у рейтингу, зокрема, Францію, Канаду, Бразилію та Японію. 

Як передає Мінфін, Україна посіла 12 місце серед 50 країн. Зокрема, до топ-10 увійшли Великобританія, В'єтнам, Китай, Індонезія, Індія, росія, Південна Корея, Німеччина і Туреччина. На першій сходинці - Сполучені Штати Америки. 

Загальний прибуток криптоінвесторів у всьому світі за минулий рік становив 37,6 мільярдів доларів. Цікаво, що в 2021 році цей показник був у розмірі 159 мільярдів доларів, а в 2022 році - 127,1 мільярда доларів. 

За даними аналітиків Chainalysis, 10 із 12 місяців 2023 року виявилися прибутковими. При цьому експерти зазначили, що найбільше зростання зафіксували в листопаді та грудні. Це було пов'язано, зокрема, із відновленням галузі. 

Фото: Chainalysis
Фото: Chainalysis

Уряд США контролює понад 210 000 BTC 

Аналітики CryptoQuant зазначили, що уряд США зберігає 210 392 BTC. Йдеться про криптовалюту на суму близько 14,42 мільярда доларів. Це робить американський уряд одним із найбільших власників біткоїна.  

Фото: CryptoQuant
Фото: CryptoQuant

За даними аналітиків, Міністерство юстиції США, Податкова служба та інші відомства не продавали жодного біткоїна з липня 2023 року. Зазначається, що нереалізований прибуток американського уряду зріс приблизно в 2,4 рази. 

При цьому раніше аналітики платформи Arkham виявили адресу, яка імовірно належить владі США. На ній зберігається близько 215 245 BTC. У доларах це становить приблищно 14,68 мільярда. При цьому на тому гаманці, за інформацією експертів, крім біткоїнів зберігаються 50 147 ETH, 10,14 млн USDC, 5,36 млн DAI і 2,27 млн USDT.

Політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.