Укрексімбанк планує відмовитись від відділень та піти в онлайн

Читать на русском

Роботу відділень фінустанови ускладнює ситуація зі світлом

Читать на русском
Укрексімбанк
Укрексімбанк може перейти в онлайн-режим роботи через проблеми з електрикою

Роботу відділень фінустанови ускладнює ситуація зі світлом

Взимку відділення "Укрексімбанку" можуть перейти в онлайн-режим роботи. Причина - проблеми з опаленням та браком електроенергії. Про це повідомила членкиня наглядової ради "Укрексімбанк" Вікторія Страхова. 

Як повідомляє Економічна правда, керівництво фінустанови вже думає над тим, що робитимуть взимку з відділеннями. Зокрема, розглядається перехід на онлайн-режим. 

"Нам реально треба думати, що ми будемо робити взимку з нашими відділеннями. Нам треба й опалення. Можливо ми будемо переходити в онлайн-режим", - заявила Страхова.

Вона зазначила, що банк переважно корпоративний. Тож не потребує багато відділень для операцій з клієнтами. Варто додати, що "Укрексімбанк", більшість акцій якого належить французькій BNP Paribas, працює над зміною політики кредитування, яка зможе дозволити здійснювати кредитування проєктів у оборонному секторі економіки України. Генеральним партнером Банківського форуму став UKRSIBBANK BNP Paribas Group, а також Raiffeisen Bank, ПУМБ і страхова компанія "ІНГО".  

Що відбувається в економіці? 

Економічні результати квітня-травня – традиційно у свіжому Макроекономічному та монетарному огляді НБУ.  Інфляція у квітні залишилася на рівні березня – 3,2% р/р. Цьому посприяли подальше падіння цін на сирі продукти на тлі теплої погоди, а також стійкі інфляційні очікування. Натомість базова інфляція дещо пришвидшилася – до 4,4% р/р. Це зумовлено як здорожчанням імпорту через блокаду західних кордонів, так і зростанням витрат бізнесу, зокрема через дорожчу електроенергію. За оцінками НБУ в травні інфляція незначно пришвидшилася. Ділові очікування та споживчі настрої в травні погіршилися, передусім через обмеження споживання електроенергії та її відключення.

Ринок праці відновлювався в травні дещо повільніше: зростання попиту на робочу силу сповільнилося, але пропозиція залишалася обмеженою. Це і далі тиснуло на заробітні плати в бік зростання, що, зі свого боку, стимулювало збільшення доходів домогосподарств. Дефіцит зовнішньої торгівлі у квітні звузився. Це зумовлено скороченням витрат вимушених мігрантів за кордоном, а також відчутним зростанням експорту кукурудзи, попри регулярні обстріли портів.

Міжнародні резерви залишалися на комфортному рівні – 42,4 мільярда доларів станом на кінець квітня та 39 млрд доларів на кінець травня, попри зниження обсягів міжнародної допомоги у квітні-травні порівняно з березнем. Дефіцит державного бюджету в травні стрімко розширився через значні видатки. Він значною мірою був профінансований раніше накопиченими коштами, передусім шляхом міжнародної допомоги. Водночас внутрішні запозичення також залишалися вагомим джерелом покриття бюджетних потреб. Основне джерело доходів бюджету – податкові надходження, виконання яких перевищує план. Ситуація на валютному ринку загалом була контрольованою завдяки інтервенціям НБУ, попри погіршення балансу попиту та пропозиції валюти. Останнє призвело до послаблення обмінного курсу гривні в травні. Водночас гривневі інструменти для заощаджень (депозити та ОВДП) і надалі мали попит.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.