Укрзалізниця запровадила верифікацію через Дія.Підпис на низку міжнародних рейсів - як скористатися

Аналогічна верифікація вже застосовується до ажіотажних рейсів з/до Варшави та Відня

Укрзалізниця
Укрзалізниця поширює верифікацію через Дія.Підпис на низку міжнародних рейсів, де знову зросла активність перекупників

Продаж квитків на рейси №19/20 Київ – Хелм – Київ, №23/24 Київ –Хелм – Київ, №51/52 Київ – Перемишль – Київ, №89/90 Київ –Перемишль – Київ, №73/74 Харків – Перемишль –Харків з 1 серпня 2024 року здійснюватиметься виключно з верифікацією через Дія.Підпис. Рішення діятиме лише під час пікового періоду перевезень, щоб протидіяти перекупникам. Про це 31 липня повідомили у пресслужбі компанії. 

Вказується, що з 1 серпня 2024 року продаж квитків на рейси №19/20 Київ – Хелм – Київ, №23/24 Київ – Хелм – Київ, №51/52 Київ –Перемишль–Київ, №89/90 Київ – Перемишль – Київ, №73/74 Харків–Перемишль – Харків здійснюватиметься виключно з верифікацією через Дія.Підпис у застосунку та на новому сайті Укрзалізниці з продажу квитків. Аналогічна верифікація вже застосовується до ажіотажних рейсів з/до Варшави та Відня. 

Рішення є тимчасовим заходом на піковий період перевезень, щоб побороти аномальну активність перекупників, адже наразі спеціалісти Укрзалізниці блокують до 50 спроб масової купівлі квитків на добу. Втім, без верифікації через Дія.Підпис квитковим спекулянтам достатньо змінити номер телефону та продовжити свою справу. Це, своєю чергою, сповільнює роботу системи та не дає можливості добросовісним пасажирам гарантовано спланувати свою подорож.

"При цьому, щоб задовольнити попит іноземних користувачів, які не мають можливості встановити Дію, залізниця лишає поточну систему доступу до міжнародних квитків для щонайменше одного рейсу в кожному напрямку: Одеса–Перемишль, Харків–Хелм, Дніпро–Хелм, Київ – Перемишль, Чоп–Відень, Мукачево–Кошице, Львів–Варшава, Київ–Кишинів та інші", - заявили в Укрзалізниці.

Глибина продажу міжнародних квитків Укрзалізниці:

  • польський напрямок (Перемишль, Дорогуськ, Хелм, Варшава) – 20 діб до дати відправлення, старт продажів о 09:00,
  • словацький та австрійський напрямки – 20 діб, старт о 08:00,
  • молдовський напрямок – 30 діб, старт о 08:00.

Україна разом із Польщею розвиватимуть залізничне сполучення між країнами

Укрзалізниця провела перемовини з польськими залізничниками. У складі польської делегації Україну відвідали президент правління Polskie Koleje Państwowe S.A. та PKP Group Алан Бероуд, президент правління PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Пьотр Виборський, представники PKP Intercity, PKP CARGO та PKP LHS. Українсько-польська команда спільними зусиллями опрацьовувала конкретні ініціативи, реалізацію яких мають відчути як українські, так і польські пасажири. Обговорювалось покращення якості рухомого складу та розширення пропозиції місць на маршруті Львів — Варшава через Раву-Руську, можливість забезпечення зручних стикувань, зокрема з поїздами до Берліна, Відня та Праги. Також Укрзалізниця запропонувала польським колегам повернутися до питання запуску додаткового поїзда за маршрутом Київ — Варшава.

Залізничники двох країн домовились координувати підготовку залізничних інфраструктурних проєктів на території своїх країн та прикордонних переходах у рамках розвитку європейських транспортних коридорів TEN-T, що були поширені в липні 2024 року на територію України та Молдови. Також буде опрацьовано можливість підготовки проєктів розвитку залізничної інфраструктури для подання спільних заявок у рамках наступних конкурсів проєктів європейської програми CEF. Під час зустрічі також були створені робочі групи (пасажирська, вантажна та інфраструктурна), основною метою яких буде виявлення вузьких місць, прийняття спільних рішень для їх усунення, а також подальше посилення стратегічного партнерства.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube