Уряд ухвалив постанову щодо мультишерингу документів через Дію - як працюватиме послуга

Читать на русском

Зараз, щоб надіслати такий набір документів, потрібно відправити копії цифрових документів через Дію, а копії довідок надсилати окремо, з мультишерингом процес стане набагато швидшим і простішим

Читать на русском
Дія
Мультишеринг документів через Дію

Зараз, щоб надіслати такий набір документів, потрібно відправити копії цифрових документів через Дію, а копії довідок надсилати окремо, з мультишерингом процес стане набагато швидшим і простішим

Уряд підтримав запуск мультишерингу цифрових документів. Відтепер українці в установах через Дію зможуть ділитися копіями й даними не лише цифрових документів, а й довідок про доходи, ОК-5, ОК-7. Про це 16 квітня повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

Мінцифра працює спільно з Національним банком над удосконаленням шерингу документів. Тепер в установах українці через Дію зможуть ділитися копіями й даними не лише цифрових документів, а й довідок про доходи, ОК-5, ОК-7. І це все за один раз у декілька кліків, швидко, зручно й без купи ксерокопій.

"Зараз, щоб надіслати такий набір документів, потрібно відправити копії цифрових документів через Дію, а копії довідок надсилати окремо. З мультишерингом процес стане набагато швидшим і простішим", - нагадали у Мінцифри.

Як працюватиме мультишеринг

Компанія надсилає запит на кілька документів, а ви підтверджуєте його Дія.Підписом у застосунку. Один підпис — і всі потрібні цифрові копії документів передаються до установи. А також поля в електронних заявах і договорах автоматично заповнюватимуться даними за допомогою мультишерингу.

Відновили сервіс для ВПО: тепер у Дії доступна допомога для всієї сім'ї

Сервіс для внутрішньо переміщених осіб у Дії знову працює. Оновили й повернули послугу для переселенців разом із Міністерством соціальної політики. Відтепер у застосунку можна оформити довідку ВПО та грошову допомогу одразу на всю сім’ю в одній заяві. Раніше в Дії можна було оформити довідку переселенця та виплати лише на себе й дитину. Тепер одну заяву можна подати за всю сім’ю: за себе, чоловіка або дружину,  дітей, які покинули дім через війну разом з вами. Зокрема, можна оформити виплати для дітей, які народилися вже після переміщення. Як отримати довідку ВПО та грошову допомогу в застосунку Дія?

  • Зайдіть у Дію та оновіть застосунок. 
  • Натисніть Сервіси — Отримати довідку ВПО.
  • Вкажіть адресу поточного місця проживання та підтвердьте геолокацію. 
  • Введіть дані про членів сім’ї.
  • Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу
  • Вкажіть, яка допомога вам необхідна — потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці, та залиште контактні дані.

Довідка ВПО зʼявиться в Дії поруч з іншими цифровими документами, а кошти надходитимуть на картку єПідтримка за всіх членів сім'ї. Важливо: сервіс доступний лише для громадян, які ще не мають довідки ВПО. Люди, які виїхали за кордон або перебувають на тимчасово окупованій території, не можуть отримати довідку ВПО та допомогу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.