В Україні опалювальний сезон може завершитися раніше - причина

Читать на русском

Опалювальний сезон в Україні зазвичай завершується 15 квітня

Читать на русском
Опалювальний сезон
Через плюсову температуру опалювальний сезон цьогоріч в Україні може завершитися раніше - наприкінці березня

Опалювальний сезон в Україні зазвичай завершується 15 квітня

В Україні зазвичай опалювальний сезон закінчується 15 квітня. Однак цього року, зважаючи на плюсову температуру, відключення об'єктів від теплопостачання відбудеться наприкінці березня. Відповідну заяву зробив голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов, повідомили 19 березня у пресслужбі компанії. 

За його словами, Україна спокійно пережила зиму. Він вказує, що енергосистема нашої країни є надійною. 

"Зазвичай опалювальний сезон закінчується 15 квітня, але цього року, зважаючи на плюсову температуру, це відбудеться наприкінці березня. Україна спокійно пережила зиму. Ми засвоїли уроки 2022 року, коли восени зазнали масованих атак з боку росії, і підготувалися. Наша енергосистема дуже надійна. Але це не означає, що росіяни не намагалися атакувати нашу інфраструктуру щодня", - заявив Чернишов.

Під час опалювального сезону українські АЕС працювали максимально ефективно

11 березня в межах робочого візиту на Рівненщину очільник Енергоатому Петро Котін провів виробничу нараду з генеральними директорами АЕС щодо результатів проходження осінньо-зимового періоду та старту ремонтної кампанії 2024 року. Він вказує, що вдалось досягнути 100%-го коефіцієнта використання встановленої потужності впродовж зимового періоду.

"Такий результат – важливий здобуток, якого досягли завдяки скоординованим діям всіх атомників при експлуатації енергоблоків та правильному підходу до проведення ремонтної кампанії", - зазначив Котін.

Він наголосив, що Енергоатом планує зберегти тенденцію до проведення оперативних та якісних планово-попереджувальних ремонтів у 2024 році. Котін пояснив, що пришвидшити проведення ремонтів вдалося, зокрема, завдяки:

  • оптимізації виконання робіт з відвантаження відпрацьованого ядерного палива,
  • залучення персоналу Запорізької АЕС та більшої кількості працівників інших філій Енергоатому,
  • переведення обладнання АЕС на ремонт за технічним станом.

У світі пропаганди є вислів: можна весь час дурити маленьку кількість людей, можна маленький період часу дурити всіх, але постійно дурити всіх неможливо. Сьогодні росія продовжує цю лінію, намагаючись дурити своє населення, заявляючи, що все під контролем. Проте, з часом суспільство розумітиме розрив між цими промовами та реальністю. Поговоримо про це з колишнім громадянином росії, нині чувашським сепаратистом Михайлом Орєшніковим.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.