Вартість біткоїна перетнула позначку у 60 тисяч доларів вперше за два роки

Читать на русском

Востаннє така вартість популярної криптовалюти була зафіксована у листопаді 2021 року

Читать на русском
Біткоїн
Історичний максимум біткоїна становить 69 тисяч доларів

Востаннє така вартість популярної криптовалюти була зафіксована у листопаді 2021 року

Ціна Біткоїна перетнула чергову психологічну позначку. Станом на 27 лютого вона досягла рівня у 60 тисяч доларів. Востаннє така цифра була зафіксована восени 2021 року, а саме у листопаді.

Як повідомляє видання Bloomberg, у поточному місяці вартість найпопулярнішої криптовалюти світу зросла майже на 42%. Цей показник є найбільшим місячним зростанням з грудня 2020 року. Але досягти історичного максимуму вартості у 69 тисяч доларів на біткоїн поки не вдалось.

За даними експертів, стрімкому росту вартості біткоїна сприяв успішний запуск американських біржових фондів. Вони залучили понад 6 млрд доларів з початку торгів 11 січня. Сумарна вартість усіх біткоїнів, що наразі є в оберті, зросла до 2 трильйонів доларів США. І це теж рекордний показник за останні два роки. 

Коли біткоїн буде $200 000 – прогноз експерта

Починаючи від початку року вартість біткоїна почала активно зростати. Експерти очікують, що найвищого показника криптовалюта ще не досягла й це станеться у 2025 році. Якщо раніше заявляли про вартість у 120 тисяч за біткоїн, то тепер вже говорять про 200 тисяч. 

За словами експерта, поточний бичачий цикл буде завершено в серпні-вересні 2025 року. До цього моменту очікується, що біткоїн досягне позначки у 200 тисяч доларів.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Стало відомо, що урядова зустріч між президентами України та Польщі відбудеться 28 березня у Варшаві. Чому зустріч запланована на більш ніж місяць наперед, і що очікувати від цього зіткнення поглядів? Павло Коваль поділиться своїми думками з цього приводу. Приєднуйтесь до перегляду, щоб дізнатися більше.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.