De Novo — це український хмарний оператор, послуги якого використовують банки й державні сервіси на кшталт «Дії» чи Prozorro, а його працівники отримують від 50 000 до 120 000 грн зарплати.
У датацентрі De Novo очікують, що зарплати спеціалістів досягнуть рівня 2021 року. В 2024 році інженери в компанії отримують від 50 000 до 120 000 грн зарплати, а в 2023 році, коли De Novo отримав 400 мільйонів гривень виторгу, керівництво називає не дуже вдалим.
Про те, як змінюється зараз винагорода спеціалістів та скільки заробляє київська компанія під час війни CEO українського датацентра De Novo Максим Агеєв розповів в інтерв’ю сайту dou.ua.
“Середня вилка зарплат від 50 000 до 120 000 грн для інженерного стафу. Зарплати в компанії останнім часом зростають, і плануємо, щоб скоро вони досягнули рівня 2021 року”, - розповів Максим Агеєв.
У 2023-му виторг De Novo становив понад 400 мільйонів гривень. Але результати минулого року оцінюють критично.
“До речі, я вважаю, цей рік для нас не дуже вдалий. І якщо зважити, що в нас працює 100 людей, то досить високий дохід”, — сказав Агеєв.
За його словами, в компанії немає системи віддаленої роботи. Такий ковідний формат роботи не підійшов для завдань датацентру.
“Дистанційний формат у De Novo не спрацював узагалі. Метаболізм компанії сповільнюється, зменшується взаєморозуміння між підрозділами, все працює неефективно проти офлайн-моделі”, - заявив CEO українського датацентру.
Війна майже не вплинула на бізнес, яким користуються банки та застосунок Дія.
“Ми займаємося тим самим. У нас було багато цікавого у 2022 році, коли сипалися запити з боку військових. І мене це не те що дратувало, радше напружувало. Бо приходить людина в мультикамі й каже, що треба дуже швидко різні потужності. Друже, ти хто? Він каже, я... звідти. Це тривало короткий період, потім якось почало нормалізуватися”, - повідомив Максим Агєєв.
De Novo — український національний провайдер хмарних сервісів IaaS, PaaS та ЦОД. Хмарна інфраструктура De Novo побудована відповідно до еталонної архітектури VMware. Керування інфраструктурою відбувається в «Центрі керування хмарами», аналогів якому на сьогодні в Україні нема.
Інформатор писав, скільки років потрібно працювати в Києві, щоб придбати власне житло.
Сьогодні ми розмовлятимемо з головою Ради громадського контролю Бюро економічної безпеки Тарасом Котовим про Національну стратегію доходів: її перспективи та недоліки. Обговоримо вплив держави на бізнес та махінації на державній митниці. Приєднуйтеся до перегляду, обіцяємо, буде цікаво!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.