Виробництво української зброї збільшать у шість разів: подробиці від Мінстратегпрому

Читать на русском

Мінстратегпром заявив, що у 2024 році українська оборонна промисловість збільшить свої потужності у шість разів

Читать на русском
Зброя
Ганна Гвоздяр розповіла про посилення "оборонки" країни

Мінстратегпром заявив, що у 2024 році українська оборонна промисловість збільшить свої потужності у шість разів

Заступниця міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Ганна Гвоздяр розповіла про посилення "оборонки" країни. Вона відповіла, виробництво якої зброї збільшать у шість разів. Про це Ганна Гвоздяр говорила у неділю, 7 квітня в ефірі "Телебачення Торонто" .

В Міністерстві стратегічної промисловості заявили, що у 2024 році українська оборонна промисловість збільшить свої потужності у шість разів.

"Ми вже в 2023 році збільшили "оборонку" втричі, це і збільшення кількості вироблених боєприпасів різного типу, БпЛА, броньованої техніки і інших виробів ВПК. І наступного року, коли в нас з'являються нові напрямки, так і ми розвиваємо вже існуючі напрямки озброєнням та технікою", — зазначила Ганна Гвоздяр.

Гвоздяр розповіла, що наразі неможливо навіть з партнерами закрити на 100% потреби українського війська. За її словами, це відбувається через те, що бойові дії тривають на дуже великій території України.

"Проте українське виробництво, точніше вироби українського виробництва займають все більше і більше місця на фронті", — каже заступниця міністра.

Вона повідомила, що виробити за місяць САУ "Богдана" вдається шість одиниць. Гвоздяр також відзначила українські безпілотники, які щодня показують свою ефективність.

Україна розробляє власну зброю проти російських КАБів

Президент України Володимир Зеленський вважає, що захист від КАБів, якими росіяни останнім часом активно атакують Україну має бути комбінованим. Це далекобійні системи ППО, які можуть збивати носії снарядів. А також - інша зброя, яку вже розробляє Україна. 

Про це Зеленський розповів в ефірі єдиного телемарафону. За його словами, розробка зброї проти КАБів ведеться. Проте уточнювати деталі поки що президент не став. 

"На сьогоднішній день проти КАБів є тільки ППО. Ти збиваєш винищувачі, носії - і воно спрацювало, і дуже потужно. Ми збили дуже багато їх носіїв. Вони йдуть далі, і вони робили КАБи, які працюють на більшу дистанцію вже. І ми повинні збільшувати далекобійні системи ППО. Інша зброя проти КАБів у нас розробляється, вітчизняна, не говоритиму яка, поки що", - сказав Зеленський.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.