Вмикати та вимикати техніку на відстані: у YASNO показали сучасні розетки

У YASNO показали сучасні розетки, чим відрізняються від старих

У YASNO розповіли, як можна вмикати техніку на відстані
YASNO

Нерідко люди хвилюються щодо того, чи вимкнуті розетки вдома (або праски чи інші побутові прилади). Тепер експерти пояснили, що існує нова сучасна розетка, яка може вирішувати ці проблеми на відстані. Вимикати або вмикати техніку можна лише за допомогою кількох кліків на гаджеті. 

Про це розповіли на офіційній сторінці "YASNO" у Facebook. Зазначається, що йдеться про "розумну" Wi-Fi розетку. Вона здатна вмикати та вимикати побутову техніку тоді, коли це потрібно. Тобто, це можливо зробити навіть на відстані. Достатньо лише встановити на свій смартфон застосунок e-Control і мати доступ до інтернету.  

"Це зручно та мінус один стрес для тих, хто постійно хвилюється, що забув вимкнути праску з розетки. Також це чудовий варіант, якщо, наприклад, потрібно заздалегідь увімкнути бойлер або обігрівач", - пояснили експерти.     Зазначається, що користуватися розеткою можна віддалено. Також є можливість налаштувати таймери. Тобто, зробити розклади увімкнення або вимкнення для побутових приладів. 

Wi-Fi розетка також має функцію нічного ліхтарика. Максимальна потужність становить 3 500 Вт. При цьому прилад доволі компактний: 94 x 50 x 81 мм. Придбати таку розетку можна у YASNO за посиланням. Вартість зі знижкою наразі становить 461 гривню. 

Як в Україні може подорожчати електроенергія? 

В Україні є серйозні пошкодження інфраструктури через атаки російських окупантів. На тлі цього нерідко кажуть про потребу збільшувати тарифи на електроенергію. Геннадій Рябцев, директор спецпроєктів у Науково-технічному центрі "Психея" зазначив, що, на його думку, механізм підвищення цін на електроенергію залежить від того, що називати ринковим рівнем. Він переконаний, що спочатку потрібно визначити, що таке ринковий рівень, тобто забезпечити зрозумілість встановлення цін і тарифів. Йдеться і про електричну енергію, і про її передачу і розподіл.     

Олег Попенко, Спілки споживачів комунальних послуг, зазначив, що наразі ринкова вартість електроенергії для населення становить 5,5-5,8 гривні за кВт-год. Водночас експерт вважає, що тариф має визначатися купівельною спроможністю.  Комунальні платежі не можуть становити суму більшу за 10-12% від доходу домогосподарства. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube