Як отримати рахунок за газ, якщо пошта не доставила платіжку, пояснили в Нафтогазі

Читать на русском

Клієнти можуть самостійно сформувати рахунок для оплати га газ

Читать на русском
Газ, тариф на комуналку
Рахунок для оплати за газ можна зробити через особистий кабінет або чат-боти

Клієнти можуть самостійно сформувати рахунок для оплати га газ

Українцям платіжки за спожитий газ надходять "Укрпоштою". Однак періодично вони губляться, і не знаходять адресата. Як бути  в такому випадку і де взяти платіжку за газ?

В компанії «Нафтогаз» пояснили, що є альтернативний варіант. Клієнти можуть самостійно сформувати рахунок для  оплати за газ. Це можна зробити через особистий кабінет або чат-боти у GASUA у Viber чи Telegram.

У випадку, якщо для клієнта важливий саме паперовий рахунок, то його можна самостійно роздрукувати в терміналах EasyPay.

Як роздрукувати платіжку:

  • знайдіть термінал EasyPay та у верхній частині екрана, у рядку пошуку введіть "Нафтогаз" та виберіть послугу "Нафтогаз" (рахунок на оплату);
  • введіть номер особового рахунку та прізвище клієнта;
  • система виведе на екран деталі за вказаним рахунком. Для отримання паперової версії платіжки натисніть "Друк" і заберіть рахунок під екраном термінала.

Українцям почне надходити третя платіжка за газ

В Україні ухвалено всі нормативно-правові акти для запровадження третьої платіжки за газ. Відповідно до внесених змін, оператори газорозподільних систем у місячний строк повинні забезпечити приведення чинних договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку у відповідність до Типового договору.

 «Також оператори газорозподільних систем повинні проінформувати співвласників багатоквартирного будинку про підписання договору за формою Типового договору шляхом розміщення відповідної інформації в рахунках на оплату послуг розподілу природного газу в місяці, в якому було підписано договір», - йдеться в поясненні до нових змін.

 

Таким чином, нарахування плати за технічне обслуговування (ТО) внутрішніх мереж в багатоповерхівках наближається до завершення, і невдовзі українці отримають платіжки з новою графою – за обслуговування внутрішньобудинкових мереж.

Відповідно до умов чинних на сьогодні Типових договорів, плата за ТО внутрішніх будинкових мереж здійснюється замовником один раз на рік відповідно до вартості, визначеної оператором газорозподільної системи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.