Як перевірити майбутнього роботодавця, щоб не розчаруватися в зарплаті і умовах праці, пояснили в Мінреінтеграції

В Міністерстві Реінтеграції рекомендують перевірити майбутнього роботодавця і дали слушні поради, як це зробити

Зарплата, робота
При пошуку роботи слід дотримуватися певних правил

На офіційному сайті Мінреінтеграції 13 лютого опублікували декілька важливих порад, які стосуються пошуку роботи. У разі їх дотримання, можна уникнути неприємних ситуацій, пов’язаних з оплатою та умовами праці.

Урядовці розповли, як можна отримати уявлення про те, де і з ким збираєтеся працювати, а також уникнути можливого шахрайства. Там дали наступні поради:

Зверніть увагу, де опублікована вакансія

Це мають бути сайти відомих систем пошуку роботи. Вони публікують вакансії лише від реальних роботодавців. Якщо пропозицію розміщено в соцмережах, то перегляньте сторінку автора публікації. А також інформацію про вакансію: вона має бути конкретною і зрозумілою.

Переконайтеся, що ваш потенційний роботодавець реальний

Щоб перевірити справжність компанії та її юридичний статус, скористайтеся безкоштовним сервісом YouControl. У рядку пошуку необхідно ввести назву бізнесу або прізвище його засновника.

Зверніть увагу на назву компанії/підприємства

Якщо ви ніколи не чули такої, знайдіть її офіційний сайт або сторінки в соцмережах. У розділі «Про нас» є інформація про діяльність бізнесу, керівників, підходи до роботи тощо.

Не соромтеся ставити запитання роботодавцю

Запитуйте все, що вас цікавить, і звертайте увагу на те, що питають у вас.
Роботодавця мають цікавити насамперед ваші професійні якості, а вас – умови роботи, її оплата, можливість кар’єрного зростання тощо.

Як дожити до зарплати, якщо закінчилися гроші

Припустимо, що на вашій картці та гаманці майже не залишилося грошей, а до наступного очікуваного доходу ще декілька днів, а то й тижнів. Найперше, що вам потрібно зробити в цій ситуації, це визначити, на що ви маєте витрачати гроші в цей період.

Після того, як всі ці дані зведені, можна підвести підсумок — скільки потрібно грошей. Також можна видаляти ті витрати, які видаються необов'язковими. Важливо після формування цього списку суворо дотримуватись його пунктів і не купувати нічого, що не було внесено до найнеобхіднішого. Таким чином вдасться уникнути емоційних і необдуманих витрат. Якщо ж є потреба придбати щось невраховане відразу — краще внести це в список і перерахувати загальний баланс.

Варто звести до єдиного знаменника не лише заплановані витрати, але й наявні ресурси. Більшість людей достеменно не знають, скільки у них грошей. В гаманці можуть лежати картки, якими давно не користувалися, або забута готівка в старій сумці. Навіть банальні монети, які ви викладали з кишень, коли поверталися додому, разом можуть виявитись сумою, яка дозволить спокійно протриматись до зарплати.

 

Сергій Войченко, керуючий партнер адвокатського обʼєднання «Войченко і Дульський», розкриває важливі відмінності між юристом і адвокатом, розповідає, які навички необхідно розвивати для вибору професії адвоката і на що слід звертати увагу. Приєднуйтеся до перегляду, це буде цікаво та інформативно!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі  Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube