З кредитки жінки поповнили невідомі номери Київстар на загальну суму 5 500 гривень - чи повернув суд кошти

Читать на русском

Жінка звернулась до поліції із заявою про вчинення злочину за фактом крадіжки шляхом вільного доступу з банківської картки "ПУМБ" коштів в сумі 5 500 гривень

Читать на русском
Київстар
Жінка втратила кредитні кошти у розмірі 5 500 гривень, їх витратили на поповнення невідомих номерів Київстар

Жінка звернулась до поліції із заявою про вчинення злочину за фактом крадіжки шляхом вільного доступу з банківської картки "ПУМБ" коштів в сумі 5 500 гривень

Жінка має два банківські рахунки, з кредитного списали 5 500 гривень. Кошти витратили на поповнення номерів Київстар стороннім особам. Вона вимагає ПУМБ виплатити їй компенсацію у розмірі 10 тисяч гривень. Про це йдеться у рішенні Рівненського міського суду Рівненської області, опублікованому 25 березня 2024 року. 

Жінка є клієнткою акціонерного товариства «Перший український міжнародний банк», зокрема в неї відкриті два рахунки (кредитний, дебетний). Однак в період з 5 червня 2021 року по 6 червня 2021 року з її кредитки поповнили мобільні номери Київстар сторонніми особами на загальну суму 5 500 гривень.  

За повідомленням ПрАТ "Київстар" від 30 червня 2022 року, станом на 5 червня 2021 року номер обслуговувався анонімно та за громадянкою зареєстрований не був. У червні 2021 року жінка звернулась до поліції із заявою про вчинення злочину за фактом крадіжки шляхом вільного доступу з банківської картки "ПУМБ" коштів в сумі 5 500 гривень, за її заявою внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Що вирішив суд? 

Суд вирішив частково задовольнити позов жінки. З акціонерного товариства «Перший український міжнародний банк» на її користь стягнуть безпідставно набуті кошти в розмірі 12 269 гривень та моральну шкоду в розмірі 1 тисяча гривень.

"Внаслідок неправомірних дій АТ «ПУМБ» щодо списання з карткових рахунків, відкритих на ім'я позивачки коштів, в подальшому тривалому невиконанні рішення суду та не поверненні коштів, їй була заподіяна моральна шкода, яка полягає у душевних стражданнях, зміні її нормальних умов життя. На підставі викладеного, з урахування вимог розумності і справедливості, суд вважає, що з відповідача на користь клієнтки слід стягнути моральну шкоду в сумі 1 тисяча гривень. За таких обставин, суд задовольняє позов частково", - наголосили у суді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.