Зарплата в стейблкоїні USDT: як виводити цифрову валюту в гривню або іншу валюту

Читать на русском

Експерти розповіли, що варто робити тим, в кого заробітна плата в стейблкоїні USDT, як зберігати та витрачати гроші

Читать на русском
Як зберігати та витрачати зарплату, якщо це стейблкоїн USDT
Криптовалюта

Експерти розповіли, що варто робити тим, в кого заробітна плата в стейблкоїні USDT, як зберігати та витрачати гроші

Чимало співробітників в українських в ІТ-компаніях отримують заробітну плату в стейблкоїні USDT, а не гривнею. Після отримання зарплати айтівці часто починають думати про те, як бути з цифровою валютою - як можна її вигідно вивести в гривню або інші валюти, чи є сенс зберігати на більш вдалий момент. Експерти пояснили, які є ризики і що з цим можна зробити. 

Як передає dev.ua, деякі сервіси p2p можуть бути ненадійними. Річ у тім, що кошти можуть просто зависнути. Нерідко з'являються новини про чергові сірі сервіси з обміну віртуальними активами, які потрапили під бан після розслідувань правоохоронців. Згодом правоохоронні органи можуть заблокувати домен біржі через інтернет-провайдерів. 

Крім того, є ризик, що певні біржі можуть працювати з рф. Клієнт може не поцікавитися репутацією платформи, а потім виявити номер свого гаманця в переліку інших гаманців аферистів. Згодом доведеться витрачати час на підтвердження, що ви не підтримуєте рф,а просто обмінювали свою зарплату. 

Водночас експерти зауважують, що не варто під час війни зберігати кошти в "одному кошику". Річ у тім, що держава може обмежити операції зі звичайних карток, p2p, зняття готівки, у разі якщо гривня знов почне швидко знецінюватися. Це обмеження може торкнутися не тільки картки з гривнями, але й з іншими видами валют. 

Що радять фахівці

Експерти рекомендують тримати ЗП у USDT і не бігати по обмінниках, а платити нею у побуті за принципом pay as you go. У цьому випадку, коли ви сплачуєте за послугу або товар, обмін USDT на звичайну валюту і транзакції в гривні, які за цим послідують, будуть проходити автоматично.     

Для цього потрібно зареєструвати криптогаманець. Згодом можна отримати віртуальну валютну картку Visa/MasterСard та активувати її в Apple Pay чи Google Pay.  Детально, як оформити цифровий гаманець для криптовалюти за посиланням

Як інвестувати в криптовалюту

Раніше Вадим Груша, CEO сервісу Trustee Plus, розповів, що треба робити, щоб інвестувати в криптовалюту правильно. На думку експерта, важливо самостійно збирати та перевіряти інформацію. Він порадив звернути увагу на:

  • Офіційний сайт проєкту, його White Paper і дорожню карту (в цих документах повинна бути інформація про мету проєкту, опис розв'язуваних проблем, опис планів розробників на найближчий час);
  • Команду розробників (обирати краще проєкти з публічними особами, де можна вивчити їхні минулі кейси);
  • На те, якою кількістю токенів від загального обсягу володіє команда, скільки було продано в результаті ICO і роздано в аірдропах;
  • На підтримку спільноти (у справжніх ком'юніті команда допомагає новачкам).

Також експерт переконаний, що слід дотримуватися таких правил:

  • Не купувати один вид криптовалют на всі доступні кошти (краще використовувати приблизно 5-10% на один актив);
  • Не купувати нічого емоційно (ціни можуть змінюватися щодня, проте може статися так, що після різкого зростання цифрового активу ціна впаде, варто уважно відстежувати зміни);
  • Не брати зайвого;
  • Не використовувати плечі (експерт радить уникати маржинальної торгівлі, тобто угод із позиковими коштами – вони кратно збільшують вигоди, але й втрати);
  • Скласти план вкладень.

Політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.