Жінка отримала дзвінок з ПриватБанку та з її кредитки розрахувалися в Комфі на 41 812 гривень - чи повернув суд кошти

Після розмови з нібито працівниками ПриватБанку кредитка жінки була закріплена за номером, який належить невідомій людині

ПриватБанк
Жінка вимагає ПриватБанк повернути кошти, якими розрахувалися з її кредитки в магазині Комфі

Жінці зателефонували шахраї під виглядом працівників ПриватБанку та отримали доступ до її акаунту в "Приват 24". Вони розрахувалися з кредитки у магазині Комфі за товар на суму 41 812 гривень. Клієнтка вимагає фінустанову повернути кошти та компенсацію у 50 тисяч гривень. Про це йдеться у рішенні Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області, опублікованому 7 листопада 2023 року.

18 квітня 2023 року жінка отримала на телефон дзвінок від нібито працівника ПриватБанку. Її впевнили у необхідності перевипустити банківську карту та збільшенні кредитного ліміту до 45 тисяч гривень. Згодом вона помітила, що з населеного пункту Донецької області здійснили вхід в її сервіс "Приват 24" та розрахувалися в магазині "Комфі" на суму приблизно 41 812 гривень. Крім того, кредитка вже з 18 квітня 2023 року була закріплена за номером, який належить невідомій людині.

"АТ КБ «ПриватБанк» здійснено службову перевірку підстав та встановлено, що з 18.04.2023 року на телефон клієнтки надійшов дзвінок від шахрая, з яким вона спілкувалася близько 30 хвилин. Несанкціоновані операції стали можливими внаслідок розголошення нею стороннім особам конфіденційної інформації, яка 18.04.2023 року надходила на її телефон у вигляді повідомлень, що дало можливість шахраям зайти з нетипових пристроїв в її акаунт "Приват 24", а також змінити номер фінансового телефону", - заявили у ПриватБанку.

Рішення суду 

Суд вирішив відмовити жінці у задоволенні позову. Адже її дії, а саме розголошення конфіденційної інформації призвели до списання коштів з кредитки. 

"Суд дійшов висновку про те, що шахрайські операції по платіжній картці та укладення договору "Оплата частинами", які мали місце 18.04.2023 року стали технічно можливими у результаті використання/розголошення конфіденційної інформації по картці (номер, термін дії, СVV-код, код підтвердження інтернет-платежів), а також повідомлень, що надходили на фінансовий номер позивачки, котра відома власниці картки та телефону, і збереження та нерозголошення якої належить до її зони відповідальності", - наголосив суд. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Останні новини

Як поділитися авто та призначити належного користувача, пояснили в МВС

На Закарпатті адвокатка на 40 хвилин паралізувала роботу кав'ярні: як її покарав суд

Киянин Укрпоштою відправив до США та ОАЕ посилки та отримав штраф 34 тисяч гривень - рішення суду

Міноборони вимагає Ощадбанк повернути 576 300 гривень, які попали на приватному рахунку - що вирішив суд

Житель Львівщини вирішив оформити субсидію, але ЦНАП відмовляє - у чому справа та яким було рішення суду

Одразу 13 аналітичних центрів розкритикували плани Мінфіну щодо підвищення податків

Харків'янин намагався винести з Єви парфуми та пасту, але його план зірвали - що вирішив суд

Економічне бронювання: Мінінфраструктури нарахувало майже 250 критично важливих транспортних підприємств

Дніпрянка вимагає ДТЕК скасувати 93 384 гривень боргу за світло - що вирішив суд

У застосунку Резерв+ можна підвантажити дані про бронювання - інструкція від Міноборони

Більше новин
Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube