12 червня майже весь день не буде світла: в Укренерго попередили про графіки відключення

Читать на русском

В Укренерго попередили, що буде з електропостачанням у середу, 12 червня

Читать на русском
Електроенергія
12 червня знову запроваджують графіки відключення світла

В Укренерго попередили, що буде з електропостачанням у середу, 12 червня

В Україні продовжують запроваджувати графіки відключень світла через пошкодження енергосистеми російськими окупантами. В компанії Укренерго попередили, якою буде ситуація 12 червня, в середу. Зазначається, що по всій Україні будуть графіки погодинних відключень електрики.

За інформацією Укренерго, в середу, 12 червня, обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 15 до 23:00. Це стосуватиметься всіх регіонів України. Причина - зростання енергоспоживання через спеку. 

"Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури не обмежується", - підкреслили в Укренерго.

Фото: Укренерго
Фото: Укренерго

Чому можуть подовжувати обмеження споживання електроенергії 

У вівторок, 11 червня, термін застосування графіків погодинних відключень по всій Україні було подовжено. Представники Укренерго в соціальній мережі пояснили, чому так може відбуватися. Фахівці зазначили, що причиною є те, що споживання у спеку продовжує зростати й показує відсутність економії. При цьому українські електростанції через масштабні пошкодження не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак. 

"Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі. Тому Диспетчерський центр "Укренерго" вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів", - роз'яснили в Укренерго. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.