Безкоштовна іпотерапія для ветеранів: останній день подачі заявок, куди звертатися

Українських ветеранів запрошують на безкоштовну іпотерапію протягом трьох місяців, які умови

Українських ветеранів запрошують на терапію з кіньми
Кінна терапія

Чимало захисників та захисниць після повернення з фронті потребують реабілітації. Серед різних методів виділяють також іпотерапію. Це реабілітаційний метод, заснований на терапевтичній взаємодії з кіньми, який допомагає покращити фізичний та психоемоційний стан людини. Українським захисникам та захисницям пропонують безкоштовно записатися на такі заняття. Дедлайн заявок - 29 березня 2024 року. 

Про це розповіли у Звягельській міській раді. Зазначається, що йдеться про проєкт на 30 учасників. Програма курсу триватиме три місяці (з квітня по червень 2024 року). За весь час учасники пройдуть курс іпотерапії згідно з узгодженими графіками програми. При цьому проєкт повністю покриває захисникам та захисницям вартість послуг курсу терапії, проживання, харчування та логістику. 

Взяти участь в програмі зможуть ті ветерани, які мають офіційне підтвердження свого статусу, за умови наявності відповідної рекомендації від лікаря. Проєкт розрахований для ветеранів та ветеранок: людей з інвалідністю, людей у візку.   

Для участі потрібно подати заявку за посиланням, або скористатися QR-кодом. Дедлайн подачі заявок 29 березня 2024 року, 18:00. 

Також можна звертатися за телефоном +380 95 093 50 39 (Тетяна) у разі винекнення питань. Зазначається, що проєкт "Іпотерапія ля ветеранів та поранених" реалізують фахівці ГО "Спілка поранених військових України “Міцні 300" за підтримки Програма реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.

Для чого потрібна іпотерапія   

Серед переваг іпотерапії експерти називають покращення балансу, координації та постави завдяки ритмічним і повторюваним рухам коня. Крім того, такі заняття позитивно сприяють на емоційне благополуччя людини. Адже взаємодія з кіньми сприяє покращенню соціальних навичок та емпатії. Крім того, іпотерапія надає когнітивні переваги через мультисенсорний досвід, покращуючи увагу, концентрацію та здатність вирішувати проблеми.         

При цьому експерти звертають увагу на ризики безпеки. Загалом це заняття є безпечним, проте, як і в будь-якій справі, можливі травми. Тому важливо належним чином навчатися, дослухатися до порад інструктора та не порушувати заходів безпеки. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube