Українські посадовці в понад 1,4 тисячі деклараціях вказали криптовалюту
Українські посадовці подали 1 428 декларацій з криптовалютними активами за 2022 рік. Найбільший попит мають Bitcoin, Ethereum і Tether. За 2022 рік один з депутатів задекларував 121 біткоїн на суму понад 195 мільйонів гривень.
Як передає Forbes, кількість політиків, які задекларували криптовалюту, зросла за рік удвічі. Якщо за 2022 рік криптовалюту українські посадовці задекларували в 1 428 декларації, то за 2021 це було лише 788 декларацій з цифровими активами.
У деклараціях за 2021 рік найпопулярнішими криптовалютами серед українських чиновників були Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP). У 2022 році Bitcoin (BTC) та Ethereum (ETH) лишилися в трійці лідерів. Проте тепер до них додався Tether (USDT).
Топ криптовалюти, яку задекларували чиновники у 2022 році:
"Загалом з отриманої статистики видається, що володіння таким непрозорим активом, як криптовалюта, для чиновників не є чимось ризикованим або підозрілим. Адже кількість таких посадовців за останні два роки зросла майже у два рази", - зазначив засновник Опендатаботу Олексій Іванкін.
Така можливість буде доступна для клієнтів у 145 країнах. Таким чином, цифрові активи можна буде конвертувати в місцеві паперові валюти. Йдеться про спільний проєкт Visa та Transak. Це провідний постачальник платіжної інфраструктури для криптовалют і NFT. Для виведення цифрової валюти та переведення її в місцеві паперові валюти потрібно буде скористатися сервісом Visa Direct.
Водночас важливо зауважити, що наразі Transak підтримує більш як 40 криптовалют. Крім того, сервіс присутній у понад 350 криптовалютних гаманцях Web3 та іграх, таких як MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet, Ledger, Splinterlands і Decentraland. Якщо казати про новий сервіс з конвертуванням криптовалюти в паперові активи, то поки що на порталі Transak у переліку немає української гривні. Водночас можна побачити валюти країн Європейського Союзу (зокрема, польський злотий), долар США, фунт стерлінгів тощо. Переводити в паперові валюти можна, зокрема, Bitcoin, Ethereum, DAI та багато інших цифрових валют.
Політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.