Чи застану я свій бізнес після повернення з війни: доброволець та директор інтернет-провайдера звернувся до головного ініціатора збільшення податків Гетманцева

Директор ТОВ WestNETWORK Віталій Головня звернувся до Данила Гетманцева, який ініціював зміни в роботі та оподаткуванні інтернет-провайдерів

Податок
Інфтернет провайдери проти збільшення податків

Голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев заявив, що держава має достатньо інструментів, щоб приводити тих, хто не хоче жити за європейськими стандартами ведення бізнесу, до тями. Зокрема, це стосується дрібних інтернет-провайдерів. Доброволець ЗСУ та директор інтернет-провайдера ТОВ WestNETWORK Віталій Головня звернувся до Гетманцева, влади та бізнесу. Про це пише DEV.UA.

Віталій Головня висловив свою точку зору на ініціативи Данила Гетманцева щодо збільшення податків для середніх та дрібних інтернет-провайдерів.

«Чи застану я свій бізнес після повернення з війни? Таке запитання крутиться в голові після внесених на розгляд законопроектів про оподаткування та висловів Гетьманцева в бік малих інтернет-провайдерів. Мене звати Віталій Головня — військовослужбовець з 2022-го року та директор ТОВ WestNETWORK з 2015-го.Я добровільно пішов до лав ЗСУ, при тому WestNETWORK не зупинив свою роботу. Податок вчасно сплачувався державі, а заробітна плата — працівникам», — написав Головня в Facebook.

Він додав, що, окрім того, що WestNETWORK, як годиться, сплачує військовий збір в державу, компанія дає на фронт автівки, ремонтує їх після обстрілів і зносу запчастин, купує амуніцію та дрони.

«От за цю частину наших вкладень у армію я відповідаю і не маю сумніву, що вони потрапили до рук захисників і були корисними. Також вагому підтримку ЗСУ дають працівники WestNETWORK своїми донатами. Адже вдячні за те, що мають змогу працювати, бути поруч сімей і забезпечувати їх матеріально», — пояснив Віталій.

Він анводить вислови Гетманцева: «Гетманцев каже: «…сегмент фіксованого зв’язку та Інтернету не зміг не скористатись можливістю масово маскуватись під фізичних осіб-підприємців. Адже вигода безсумнівна…».

«Які протизаконні дії в тому є? Держава з свого боку зробила все для того, щоб бізнес навчився виживати в створених умовах. Люди, які законним шляхом шукають можливість працювати не можуть собі того дозволити, бо законописці прозріли? „Галузь доволі багата, а в умовах, коли через часті знеструмлення вона залишається працювати стабільно — вона має додаткові переваги та, відповідно, зростання виручки“, — Гетманцев. А що ви доклали до того, що ми в час знеструмлення працюємо стабільно? Може генераторів з акумуляторами дали нам? Чи фізично побігали з нами від серверної до серверної серед ночі і в день? Чи з абонентами спілкувалися, щоб втримати і запевнити, що звʼязок буде, бо ми відповідальні провайдери?», — задає питання можновладцям бізнесмен.

Головня пише, що захищаючи державу він тепер повинен думати про те, як захиститися від держави:

«Мені, військовослужбовцю, який зберіг бізнес в час воєнного стану, який основний ресурс на захист держави бере зі свого бізнесу, який захищає людей та державу, потрібно тепер думати як захиститися від держави, яка трусить як грушу дрібний бізнес, знаючи, де насправді є великі доходи. Але за великими доходами стоять великі і недоторкані, які воювати не йдуть. Отак дається дорога для потужних бізнесів, якими керують люди із-за кордону, і їм не болить чи виграємо ми цю війну. Київ, наче, живе звичайним життям. Влада має ціль і не бачить перешкод», — переконаний підприємець.

Нагадаємо, що тригером для обурення мілких та середніх провайдерів стала стаття Данила Гетманцева на Главкомі, де він ций прошарок підприємців називає не інакше, як «сірі» провайдери. Гетманцев вважає, що ця сфера не сплачує достатньо податків і хоче привести її до європейських стандартів ведення бізнесу. Що на це відповіли провайдери і що збираються робити далі, читайте тут.

Раніше Інформатор писав, що 31 липня відбулася дискусія між Радою підприємців та представниками влади щодо законопроєкту №11416 про підвищення податків. Підприємці пропонували детінізацію економіки замість підвищення податків. Уряд це почув, але бачить лише один вихід для швидкого наповнення бюджету – збільшення податків. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube