Чи варто очікувати підвищення тарифів на електроенергію, розповіли в Міненерго

Читать на русском

Міністерство енергетики України наразі не розглядає питання про підвищення тарифів на електроенергію для населення

Читать на русском
Електроенергія, тарифи
Тарифи на електроенергію наразі підвищувати не будуть

Міністерство енергетики України наразі не розглядає питання про підвищення тарифів на електроенергію для населення

В Міненерго заявили, що питання про підвищення тарифів на електроенергію для населення наразі не розглядається. Про це 28 березня повідомив міністр енергетики Герман Галущенко в ефірі Національного телемарафону «Єдині новини».

Герман Галущенко зауважив, що тарифи минулого року підвищували як наслідок масштабних атак на енергетику.

«Без цього рішення ми б не відновили нашу енергетику і не пройшли б зиму так, як ми її пройшли, – спокійно, стабільно і без відключень», - зазначив він.

Однак зараз, за словами Міністра, говорити про підвищення зарано.

«Ми ще не розуміємо масштабів пошкоджень (після останньої масованої атаки – ред.), не здійснено повної оцінки збитків і не зрозуміло, які гроші потрібні на відбудову. Тому наразі немає жодних проектів або напрацювань щодо зміни тарифів», - додав Герман Галущенко.

В деяких регіонах опалювальний сезон завершать раніше

Рішення про закінчення опалювального сезону в регіонах, які постраждали від російських ракет, будуть приймати окремо та залежно від температури навколишнього середовища. Про це повідомив голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький.

За словами Володимира Кудрицького, коли опалювальний сезон закінчується, люди іноді догріваються електроприладами. І це створює додаткове навантаження на енергосистему.

Укренерго комунікує з місцевою владою для того, щоб припинення опалювального сезону не створило негативних наслідків для постраждалої енергосистеми того чи іншого регіону.

Найтяжчою є ситуація в Харкові. Але «Укренерго» має цілих три опції, які дадуть можливість забезпечити збільшену подачу електрики споживачам. Володимир Кудрицький висловив сподівання, що до кінця березня вдасться суттєво покращити ситуацію з енергозабезпеченням міста.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.