Чоловік після дзвінка Київстар дізнався про взятий кредит на суму 15 тисяч гривень - чи зміг він через суд відмовитись від позики

Читать на русском

Чоловіка вимагають сплатити заборгованість у розмірі 16 698 гривень, яка виникла за кредитом

Читать на русском
Київстар
Чоловік після дзвінку від нібито оператора Київстар дізнався про взятий на його ім'я кредит у розмірі 15 тисяч гривень

Чоловіка вимагають сплатити заборгованість у розмірі 16 698 гривень, яка виникла за кредитом

Чоловік отримав дзвінок від нібито оператора Київстар. Невідома особа заволоділа його персональними даними та взяла кредит на суму 15 тисяч гривень. Він вимагає скасувати виконавчий напис про стягнення заборгованості за ним у розмірі 16 698 гривень. Про це вказується у рішенні Білоцерківського міськрайонного суду Київської області, опублікованому 23 лютого 2024 року.

У 2020 році чоловік став жертвою шахрайства, а саме невідома особа, яка представилась працівником мобільного оператора "Київстар", обманним шляхом отримала його персональні дані та взяла кошти в кредит на загальну суму 15 тисяч гривень. Він звертався до поліції з письмовою заявою, яку внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України, та за цим фактом розпочали досудове розслідування. На даний час особа, яка шахрайським шляхом отримала кредит та заволоділа коштами, не встановлена.

У листопаді 2023 року чоловік дізнався про лист приватного виконавця щодо стягнення на його заробітну плату, як боржника. Йдеться про суму в розмірі 16 698 гривень.

Рішення суду 

Суд задовольнив позов чоловіка. Виконавчий напис, вчинений 31.10.2020 року приватним нотаріусом про стягнення з нього на користь фінустанови заборгованості в розмірі 16 698 гривень визнали таким, що не підлягає виконанню.

"Відповідач не надав до суду доказів подання приватному нотаріусу усіх необхідних документів, що підтверджують безспірність заборгованості. Своєю чергою, позивач заперечує існування будь-якої заборгованості. Отже, на думку суду, у цьому випадку, виконавчий напис не може вважатися таким, що не потребує додаткового доказування, а відтак не підлягає примусовому виконанню", - додали у суді. 

Ми всі знаємо, що митниця та податкова - головні органи, від яких залежить поповнення державного бюджету. Останнім часом бізнес скаржиться на те, що податкові накладні дуже часто блокуються. І дуже часто в цьому контексті згадується прізвище Гетманцева - голови податкового комітету. Як ви гадаєте, який вплив має Данило Гетманцев на податкову службу, і чи не здається вам, що його вплив перевищує вплив Мінфіну? З цим питанням ми звернулися до Сергія Марченка, який очолює Міністерство фінансів України. Очікуйте на відповіді у нашому відео!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.