Директор криптобіржі Coinbase Брайан Армстронг назвав сфери застосування криптовалюти

Читать на русском

Директор криптобіржі Coinbas назвав користь криптовалюти і розкритикував тих, хто не бачить сенсу в цифрових активах

Читать на русском
Директор криптобіржі Coinbas пояснив, де застосовують криптовалюти
Криптовалюта

Директор криптобіржі Coinbas назвав користь криптовалюти і розкритикував тих, хто не бачить сенсу в цифрових активах

Директор криптобіржі Coinbase Брайан Армстронг висловився з критикою низки експертів, які не бачать користі в криптовалюті. На думку Армстронга, саме цифрові активи є надійним захистом від інфляції та маніпуляції влади. При цьому він назвав ще кілька сфер, де можна застосовувати цифрові активи. 

Про це Брайан Армстронг написав у блозі компанії Coinbase. Він зазначив, що нерідко експерти кажуть про те, нібито криптовалюта є лише спекуляцією та незаконною діяльністю. Водночас, підкреслив генеральний директор криптобіржі, цифрові активи купили понад 50 мільйонів жителів США та ще 400 мільйонів громадян інших країн у всьому світі. При цьому він зауважив, що на незаконну діяльність припадає менш як 0,5% обсягу транзакцій.

За словами Армстронга, з початку 1970-х років багато країн усунули зв'язок між національною валютою та золотом. Саме тому, на його думку, в США вже близько 50 років є певна закономірність: уряд витрачає більше, аніж заробляє. Адже уряд може "друкувати гроші" безкоштовно. 

Близько 87% жителів США вважають, що необхідно оновлювати нинішню фінансову систему. Саме це призводить до головного використання цифрових активів - "повернення до надійних грошей", зазначив експерт.  

"Біткоїн - тверді гроші з фіксованим запасом, і він є вирішенням проблеми (інфляції). Якби винахід цифрових надійних грошей був єдиною корисністю криптовалют, це все одно була б технологія, яка змінює світ, але це лише початок", - підкреслив CEO Coinbase.

Брайан Армстронг також додав, що криптоіндустрія старанно працювала над створенням інфраструктури для оновлення нашої фінансової системи та розширення можливостей користувачів. Зокрема, експерт виділяє такі способи використання цифрових активів:

  • Швидкі та дешеві транскордонні платежі - завдяки L2-мережам відправити монету можна лише за кілька секунд;
  • Бізнес для художників та авторів - обсяг продажів NFT за весь час перевищив 62 мільярда доларів, і це дозволяє артистам різних галузей мати прямі стосунки зі своїми шанувальниками, за винятком дорогих посередників;
  • Децентралізовані соціальні мережі - платформи, які гарантують захист ваших персональних даних та збереження прав на свободу слова. 

"Криптовалюта – не просто новий клас активів, це майбутнє грошей. Сьогоднішня система забита посередниками, високими комісіями, затримками та іншими недоліками, які роблять її важкодоступною та несправедливою", - вважає експерт.  

Що буде з біткоїном після різкого подорожчання

У березні перша криптовалюта зросла до 70 тисяч доларів, після чого опустилася нижче 65 тисяч доларів. Проте низка експертів очікує подорожчання ще після халвінгу (приблизно в квітні 2024 року). Водночас низка експертів не думає, що зростання й надалі буде таким стрімким. Деякі прогнози кажуть про те, що наприкінці року біткоїн може триматися на позначці приблизно 67-68 тисяч доларів.

Аналітики JPMorgan переконані, що біткоїн не зможе зрівнятися із золотом за номінальним обсягом у інвестиційних портфелях. Вони пояснили це тим, що інвестори на відміну від ЗМІ та криптоспільноти уважніше ставляться до факторів ризику. При цьому волатильність біткоїна приблизно в 3,7 раза вища, ніж аналогічний показник у золота.

Політолог Володимир Фесенко розкриває, чому новий законопроєкт не слід називати «скандальним» та чому важливо уникати таврування. Розмова про значущість мобілізації та можливі наслідки в разі невтілення цього закону. Приєднуйтеся до перегляду для глибшого розуміння.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.