Долар і євро летять у прірву: НБУ встановив офіційний курс валют на четвер, 25 квітня

Читать на русском

Як змінився курс валют станом на 25 квітня 2024 року, і чи варто чекати на значні коливання курсу цьогоріч

Читать на русском
НБУ оновив курс валют на 25 квітня 2025 року
Обмін валюти

Як змінився курс валют станом на 25 квітня 2024 року, і чи варто чекати на значні коливання курсу цьогоріч

Національний банк України встановив офіційний курс валют на четвер, 25 квітня. Згідно з даними регулятора, і американський долар, і європейська валюта знову подешевшали. Стало відомо, які "цінники" в пунктах обміну валют. 

За даними НБУ, курс долара США встановлено на рівні 39,47 гривні. Це на 11 копійок менше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем. Водночас курс євро встановлено на рівні 42,18 гривні. Це на 8 копійок менше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем. 

Курс валют на 25 квітня 2024 року:

  • Долар США - 39,47 гривні;
  • Євро - 42,18 гривні;
  • Польський злотий - 9,77 гривні;
  • Швейцарський франк - 43,17 гривні;
  • Юань - 5,45 гривні.   

При цьому важливо пам'ятати, що в пунктах обміну валют ціни можуть відрізнятися від офіційного курсу регулятора. За даними порталу Мінфін, станом на 25 квітня 2024 року в середньому купівля долара США відбувається за курсом 39,75 гривні, а продаж - 39,87 гривні. Що стосується євро, то в середньому купівля відбувається за курсом 42,75 гривні, а продаж - 42,90 гривні. 

На гривню чекає помірна девальвація     

Раніше фінансовий експерт Сергій Фурса зазначив, що сьогоднішня ситуація на валютному ринку під контролем Національного банку України. Він зауважив, що резерви регулятора знаходяться на рекордному рівні за всю історію нашої держави. Саме тому, переконаний експерт, не очікується значних коливань курсу.     

При цьому, на думку фахівця, наша ситуація як для країни, яка у стані війни, виглядає як економічне диво. У цьому, вважає Сергій Фурса, ми завдячуємо підтримці наших міжнародних партнерів.   

"Це диво на 100% забезпечено підтримкою наших західних партнерів. Завдяки їй ми зберегли макрофінансову стабільність. І це дозволяє нам вже другий рік поспіль мати зростання економіки й насправді дуже помірну інфляцію. Останні дані по інфляції у нас 3,2%. Це навіть менше, ніж в Сполучених Штатах. Це суперунікальна історія", - підкреслив експерт. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.