Київстар підвищив клієнтці тариф, попри погану якість інтернету - як це пояснюють у компанії

Читать на русском

У Київстар розповіли, для чого необхідна зміна тарифу

Читать на русском
Київстар
Клієнтка Київстар незадоволена підвищенням вартості тарифу та якістю інтернету

У Київстар розповіли, для чого необхідна зміна тарифу

Жінка не задоволена діями Київстар, адже її тариф зріс одразу на 50 гривень. Однак попри це якість інтернету залишилася поганою. Відповідну скаргу вона залишила 10 травня у коментарі до публікації оператора.

За словами жінки, раніше вона платила за тариф від Київстару "Онлайн без кордонів" 175 гривень. Однак вже з травня його вартість складає 225 гривень. 

"Мене цікавить на якій підставі подорожчав тариф "Онлайн без кордонів" коштував 175 гривень, а у травні 225 гривень. Інтернет як був поганим, так і залишився, за такий інтернет і 175 гривень дорого не те що 225 гривень", - скаржиться клієнтка. 

Реакція компанії Київстар на скаргу клієнтки 

У компанії Київстар вказують, що зміна тарифу необхідна для того, щоб мати змогу підтримувати роботу мережі, продовжувати будувати нові базові станції по всій країні та розширювати покриття 4G, а також інвестувати в енергонезалежність мережі. По складнощах з інтернетом клієнтці порадили звернутися до них у приватні повідомлення. 

"Ця зміна необхідна для того, щоб мати змогу підтримувати роботу мережі, продовжувати будувати нові базові станції по всій країні та розширювати покриття 4G, а також інвестувати в енергонезалежність мережі. Тільки минулого року компанія інвестувала понад 1 мільярд гривень у підготовку мережі до можливих блекаутів і захист базових станцій. Загалом в найближчі 2 роки компанія інвестує в розвиток телеком-інфраструктури України 600 мільйонів доларів. По складнощах з інтернетом напишіть нам, будь ласка, у приватні повідомлення. Консультант перевірить дотримуючись черги", - прокоментували у Київстар. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.