Клієнтці ПриватБанку заблокували картки та списали 41 767 гривень - чи повернув суд кредитні кошти

У ПриватБанку зазначили, що провели службову перевірку щодо обставин несанкціонованих транзакцій з карткового рахунку клієнтки

ПриватБанк
У клієнтки ПриватБанку списали з рахунку кредитні кошти

Жінка не змогла зайти у додаток "Приват24". У відділенні фінустанови вона дізналася про заблоковані картки. З'ясувалось, що без її відома знято 41 767 гривень. Клієнтка вимагає ПриватБанк повернути кредитні кошти. Про це вказується у рішенні Тлумацького районного суду Івано-Франківської області, опублікованому 11 березня 2024 року. 

У період із 03.02.2022 року по 07.02.2022 року жінка намагалася зайти у мобільний додаток "Приват24" для виготовлення електронного цифрового підпису, однак пароль виявився невірним. Вона звернулася до відділення АТ КБ "ПриватБанк", де працівники повідомили, що її банківські картки заблоковані

15.02.2022 року жінка зайшла у додаток "Приват24" за допомогою нового паролю та побачила, що 02.01.2022 року без її відома з картки знято кредитні кошти на загальну суму 41 767 гривень. Вона звернулася до поліції із заявою, за даним фактом розпочато досудове розслідування, про що внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а її визнано потерпілою у даному кримінальному провадженні. 

У ПриватБанку зазначили, що провели службову перевірку щодо обставин несанкціонованих транзакцій з карткового рахунку клієнтки. З'ясувалось, що шахраї, отримавши від неї повну інформацію, зайшли в її акаунт "Приват24" на своєму мобільному пристрої та заволоділи коштами на загальну суму 41 767 гривень. 

"Факт шахрайства відносно клієнтки став можливим через порушення нею "умов і правил надання банківських послуг", а саме п.п. 2.1.4.48.1", - заявили у ПриватБанку. 

Що вирішив суд? 

Суд вирішив задовольнити позов жінки. З акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" на її користь стягнуть кошти в сумі 41 767 гривень.

"Посилання на порушення позивачкою "умов і правил надання банківських послуг", сприяння незаконному використанню інформації, яка дала змогу ініціювати третій особі проведення платіжних операцій не доведені банком. Окрім того, банк не вжив всіх можливих заходів для запобігання порушенню прав клієнтки та їх поновлення, зокрема, щодо використання у коректного введення ПІН-коду, здійснення інформування про всі операції, сповіщення через "Приват24". Враховуючи наведене, суд приходить до висновку про задоволення позову в повному обсязі", - наголосили у суді.

Фільм «20 днів у Маріуполі» отримав нагороду «Оскар» у категорії найкращого документального фільму. Це важливе досягнення для України та доказ російських воєнних злочинів. Поговоримо з пані Галиною, експерткою з історії, про значення цього фільму. Приєднуйтеся до перегляду для отримання більше інформації.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube