Monobank відмовляє в обслуговуванні одній категорії підприємців: подробиці

Минулого року monobank припинив підключати послугу еквайрингу для нових бізнесів, що використовують російський конструктор сайтів Tilda, проте пропонують альтернативний український варіант

monobank
Monobank не обслуговує власників сайтів на Tilda

Власники сайтів на Tilda отримують відмову у підключенні послуги еквайрингу у monobank. Власникам сайтів пропонують перейти на український аналог зі знижкою. Про це пише 23 лютого dev.ua з посиланням на пресреліз банку.

Рішення monobank було ухвалено в рамках стратегічної кампанії підсилення національної кібербезпеки та створення незалежного від російських технологій it-простору, повідомляється в пресрелізі. Представники техпідтримки не лише відмовляють в підключенні до Tilda, але й пропонують перейти на український конструктор сайтів Weblium зі знижкою у 20%.

Ця ініціатива перекликається з проєктом асоціації IT Ukraine, що має назву «Ворожий софт». Він спрямований на зменшення використання російських технологій та забезпечення кібербезпеки вітчизняного ІТ-середовища.

«Шлях невикористання російського софту у будь-яких національних проєктах: від великих урядових програм до сайту піцерії на сусідній вулиці — це свідомий, важливий і не самий простий шлях. Враховуючи сучасну геополітичну ситуацію, ми вважаємо, що використання заходів безпеки та виключення російського софту є стратегічно важливим для забезпечення найвищого рівня захисту інформації, якою ми володіємо на всіх рівнях» — говорить виконавча директорка Асоціації ІT Ukraine Марія Шевчук.

В рамках ініціативи «Ворожий софт» IT Ukraine внесла конструктор сайтів Tilda до чорного списку, а представникам українського бізнесу пропонує використовувати, як альтернативу український конструктор сайтів Weblium, який визнаний західними експертами як безпечний та ефективний інструмент для створення сайтів, лендінгів, онлайн-портфоліо та інтернет-магазинів.

Tilda Publishing — це російська компанія, що створила й підтримує візуальний конструктор сайтів, який дозволяє створювати сайти, інтернет-магазини, лендінги, блоги та email-розсилки. Восени на dev.ua виходило розслідування про те, що сайти багатьох українських брендів і навіть ВНЗ досі «висять» на Tilda і платять за сервіс російським розробникам.

Weblium — це українська SaaS платформа, розумний конструктор сайтів, на якій будь-який користувач може зібрати собі сайт з блоків без навичок програмування. Восени минулого року команда вебконструктора створила інструмент Weblium AI, який інтегрує штучний інтелект у процес створення професійних сайтів.

Сьогодні поговоримо з Наталією Гуменюк про ймовірність спроби наступу росіян, зокрема на Херсон, і можливі наслідки для супротивника. Також розглянемо ситуацію на Чорному морі і можливість відтіснення росіян, щоб запобігти їхнім морським нападам. Речниця Сил оборони півдня України розповість нам про це. Приєднуйтеся до перегляду!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube