На що чекати після схвалення спотових ETF на Ethereum: у Binance пояснили, чому це важливий крок

Читать на русском

У Binance пояснили, чому схвалення спотових ETF на Ethereum посприяє розвитку ринку

Читать на русском
СЕО біржі прокоментував схвалення спотових ETF на Ethereum
Ethereum

У Binance пояснили, чому схвалення спотових ETF на Ethereum посприяє розвитку ринку

Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила спотові ETF на Ethereum. Аналітики називають це важливою подією для індустрії. СЕО Binance Річард Тенг прокоментував цей крок американського регулятора. 

Він зазначив, що це рішення свідчить про те, що визнання та прийняття цифрових активів у традиційних рамках зростає. Зокрема, зауважив Річард Тенг, це додає динаміки вже активному ринку цифрових активів ETF. Уже до рішення на активному ринку було 27 активних Ethereum ETF, які торгуються на семи географічних ринках. Також не варто забувати про спотові  Bitcoin ETF в п'яти різних географічних ринках.

За словами експерта, схвалення SEC підкріплює статус Ethereum як активу. Зокрема, це також свідчить про підвищення статусу, доступності та потенціалу для зростання ширшої екосистеми цифрових активів. Фахівець впевнений, що інвестиції в спотові ETF на Ethereum, ймовірно, будуть постійними і стабільними, а не драматичними.

Він пояснив, що така ж ситуація була зі спотовим US ETF на Bitcoin, які принесли понад 13,3 млрд доларів США у вигляді надходжень протягом перших п’яти місяців. У цьому випадку очікують приблизно ту саму ситуацію.   

"Ми впевнені, що це рішення сприятиме подальшому нормативному визнанню, що відкриє шлях для більш масового впровадження цифрових активів у всьому світі — чи то ETH, BTC або інших. Оскільки цифрові активи продовжують ставати опорою майбутнього фінансів, Binance раді бути частиною цієї трансформаційної ери" - зауважив голова біржі. 

Регулятор США схвалив спотові ETF для інвестицій у криптовалюту Ethereum - яка реакція ринку   

23 травня 2024 року стало відомо, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) 23 травня схвалила створення спотових ETF для інвестицій у другу криптовалюту світу – Ethereum. SEC затвердила пропозицію майданчиків, таких як Cboe Global Markets Inc., Nasdaq і Нью-Йоркська фондова біржа, щодо лістингу продуктів, повʼязаних з Ethereum. Тепер очікується окреме рішення, щоб майданчики могли запускати торгівлю.   

 Аналітики зазначають, що лише за тиждень токен виріс майже на 25% на новинах про схвалення ETF – це найкращий тижневий показник цифрової монети з 2021 року. Станом на п'ятницю монета торгувалася на рівні 3 730 доларів США. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.