На яку валюту найчастіше купують біткоїн: це не долар США

Читать на русском

Стало відомо, за які гроші купують більше біткоїнів, на першому місці не долари

Читать на русском
У якій країні купують
Біткоїн

Стало відомо, за які гроші купують більше біткоїнів, на першому місці не долари

Стало відомо, що сукупний обсяг біржової BTC-торгівлі з використанням корейської вони за перший квартал 2024 року становить 456 мільйонів доларів. Цей показник вище за обсяги торгівлі американськими доларами (445 мільйонів доларів). 

Як передає Мінфін, цей сплеск торгівлі біткоїнами відображає активність ринку Південної Кореї, який на короткий час навіть перевершив фондовий ринок країни під час березневого буму цифрових активів. Експерти пояснюють, що це, зокрема, сталося завдяки великим біржам, як Upbit, Bithumb, і таким новачкам у Кореї, як Crypto.com і Binance. Адже інфраструктура країни активно розвивається. Крім того, зараз централізовані біржі задовольняють більшу частину попиту місцевого населення на монети.

Регулювання біткоїна в Кореї   

Слід зазначити, що Південна Корея зміцнює свої позиції як центр торгівлі біткоїнами. Водночас уряд країни активізує зусилля з регулювання сектору. Зокрема, йдеться про закон про захист користувачів віртуальних активів. Прийняття документа влітку 2023 року стало першим кроком країни на шляху до регулювання біткоїна. Імплементація якого очікується в липні цього року.

Цей документ спрямований на те, щоб боротися з незаконною діяльністю і передбачає такі заходи, як захист коштів користувачів та участь у страхових програмах для попередження порушень безпеки. Водночас експерти зауважили, що йдеться про подальші заходи. Зокрема, країна планує розширювати розкриття інформації для інвесторів. 

Які є альтернативи біткоїну?

Раніше експерти назвали альткоїни, на які варто звернути увагу, які можуть стати кращою альтернативою біткоїну. Йдеться про ті, які за ринковою капіталізацією вони змогли перевершити біткоїн. Зокрема, найефективнішим альткоїном є мемкоїн Dogecoin. Цифровий актив входить в топ-50. При цьому з початку 2024 року його приріст був більш ніж на 70%: "монета" піднялася з 0,09 долара США до 0,15 долара США тільки з 1 січня 2024 року. Експерти виділили такі найефективніші альткоїни, на які варто звернути увагу:

  • Shiba Inu SHIB;
  • Dogecoin;
  • Bitcoin Stacks (STX);
  • BNB;
  • Mantle;
  • Ethereum Mantle (MNT).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.