Розробка FPV-дронів в Україні – будується нова компанія, яка шукає людей до команди: Ярослав Ажнюк

Підприємець і голова правління компанії Petcube Ярослав Ажнюк будує нову компанію під назвою The Fourth Law

Зброя, бізнес, Ажнюк
Ярослав Ажнюк будує компанію з розробки модулів автономності для роботизованих систем

Співзасновник Petcube Ярослав Ажнюк будує компанію з розробки модулів автономності для роботизованих систем, зокрема FPV-дронів. Він уже шукає людей до команди, зокрема інженерів та пілотів дронів. Про це Ажнюк повідомив на своїй сторінці у Linkedin.

Підприємець і голова правління компанії Petcube Ярослав Ажнюк будує нову компанію під назвою The Fourth Law. Перший продукт компанії спрямований на вирішення однієї з найактуальніших оборонних потреб України – розробку модуля автономності для FPV-дронів.

Ярослав Ажнюк розповів, що слідкує за цим напрямом півтора року і провів зустрічі із приблизно двадцятьма командами та інженерами цієї галузі.

«Повна автономність значить, що система робить те саме, що зараз із пілотом, але без пілота і швидше, краще, точніше. Також вона є програмованою. Це кардинально змінює і тактику використання (FPV-дронів. – Ред.), і їхні можливості», – сказав Ажнюк.

Ажнюк поки що не розкриває деталі про The Fourth Law, однак уже шукає людей до команди, зокрема інженерів та пілотів дронів.

В даний час TheFourthLaw має наступні відкриті вакансії:

  • Robotics/Embedded Engineer: (C++/python, PX4/Ardupilot (iNav/BF is a plus), ROS, UAVs/robotics);
  • Комп’ютерний vision/sensing Eng (C++/python, OpenCV, Yolo, SLAM, IMU, EKF);
  • FPV Pilot/Ops manager (fast, proactive, self-reliant).

«Загалом, потрібні сильні та мотивовані інженери, які приєднаються на повний робочий день та ринкові умови компенсації. Те, що ми робимо, є надзвичайно потрібним, цікавим і має величезні перспективи», — зазначив Ярослав Ажнюк.

Підприємець пообіцяв, що займе позицію СЕО у TheFourthLaw і уточнив, що зараз це його «основний фокус на більш ніж повний робочий день».

Назва стартапу «Четвертий Закон» відсилає до знаменитих «Трьох законів роботехніки», сформульованих Азімовим у його творах. Вони звучать так:

  1. Робот не може нашкодити людині або через свою бездіяльність допустити, щоб людині було завдано шкоди.
  2. Робот повинен підкорятися наказам людини, якщо ці накази не суперечать Першому закону.
  3. Робот повинен піклуватися про свою безпеку доти, доки це не суперечить Першому та Другому законам.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube